אופטימיזציה למנועי חיפוש – מה מותר ומה אסור

מנוע החיפוש שיווק ואופטימיזציה של מנוע החיפוש של חברות קטנות, אשר יש בעיה יקר כי שכירת ספקית שירותי SEO, הם הרבה יותר היא מה התעניינותו הגוברת באינטרנט, את היתרונות הפוטנציאליים. אולם, אופטימיזציה למנועי חיפוש היא בכלל לא משימה קלה, שיבוצע על ידי כל מי שאין לו ידע רב על איך מנוע חיפוש אינדקסים של אתר. זה דורש תשומת לב, מיומנויות ספציפיות, מחקר רציף להשגת ולשמירה על דירוג במנועי חיפוש. לעתים קרובות זה נצפתה כי עד שנראה גילו את התשובות של איך אתר אינטרנט יכול למנועי חיפוש, חיפוש שינוי מנוע השאילתה שלך הקש ה-SEO נותני באותו המקום שבו התחיל מ שירות. לוקח זמן להבין איך גוגל מדרג ומתייחסת המדד שלה, כבר רק גוגל עובדים למטרה זו לדעת איך זה עובד. כולם לעבוד על התגובה הצלחה ואת פסק הדין כדי לקבל בסיס של הרמה הראשונה עבור אתר אינטרנט. ניסיון קודם, בהתבסס על ניסיון הלוגיקה השערות על הדרך שבה זה עובד, מדריך פשוט מסויימים ' "לעשות ולא" לעשות על המצורפת להלן.» מה לעשות: התוכן הוא החלק החשוב ביותר של אתר האינטרנט, אז זה בעל חשיבות עליונה כי התוכן צריך להיות רלוונטי, מילת המפתח עשיר ואינפורמטיבי.

שימוש נכון צפיפות מילות מפתח, סקירה תקופתית, התאמה יש צורך לבצע במנועי החיפוש. הנגישות של דפי אינטרנט על-ידי מנוע חיפוש עשויה להיות אפשרית דרך הבריאה הטעינה נוחה, יפה ומהיר אינטרנט ניווט. מפת האתר מבטיחה יצירת האינדקסים נכונה של דפי האתר. אם הדף מכיל בלוגים, הם צריכים להיות מסווגת. הקישור הפופולריות היא חלק חשוב של האסטרטגיה של מיטוב. להבטיח חיבור רציף לשפר דירוג של פוטנציאל. תמונות איכות האתר נמצאים בסבירות גבוהה יותר הן הציון הגבוה ביותר. תג התמונה להכיל גם מילות מפתח רלוונטיות.

מנועי החיפוש אינם אינדקס של מילות מפתח או הטקסט שמוטבע בתמונות. לא לעשות: אל תשתמש את תוכן שאינו רלוונטי לאתר על מנת לקבל דירוג גבוה. אחרת תוכן שאינו רלוונטי הייתי נותן לתוצאה הפוכה. לא דואר זבל. אין דבר שנוא יותר על ידי מנועי החיפוש יותר זבל. טקטי מילות מפתח כמו פילר המטה-תג, תגיות alt של התמונה, תחתונה, הסתר טקסט, החזרה בוטה של מילות מפתח, דפים של הסף, ראי עמודים, כיסוי, ועוד נחשב ספאם, אסטרטגיה גלובלית אופטימיזציה יופחת אם הטקטיקות האלה מתנהלים. מציג האתר לעיתים קרובות. מנועי החיפוש עשויים לשקול זאת טקטיקה של דואר זבל, אתה יכול לאסור על אופטימיזציה לאתר. • לא לחזור על קבוצת מילות מפתח מופרדות בפסיקים. הצבת אסטרטגית התפזרו ברחבי תוכן נחשב הכי טוב למטרה אופטימיזציה. אל תשתמש בטקטיקות לדחוף למשתמשים של דף המכירה ' או "דף שותפים". טקסט או קישורים נסתרים אינם כלולים. אופטימיזציה (מנוע חיפוש) היא לא מדע ולא קל מאוד. הקריטריון על בסיס שיש דירוג מנוע החיפוש של אתר אינטרנט או חוקים משתנים ללא הרף.