איך לבנות עסק משלך באינטרנט יצירת ולתת ערך בחינם

אם יש מפתח בסיסי בשיווק באינטרנט אשר עשתה grandesa חברות רבות באינטרנט, ללא ספק היה העובדה של יצירת הערך ולתת אותו בחינם. עסקים גדולים וחברות באינטרנט המוצעים (ומציעים) בחינם מידע ושירותים. תודה זה את זה, יכול הטופס היסודות אז איפה הייתי בונה עסקים שלהם חלופות הכנסה. את אולי תוהה: אם זה סוג של קידום ?Por ¦ efectivoa אז מה אנשים אינו מציע את מוצריה או שירותיה בחינם לעיתים יותר קרובות? יכולה להיות לכך מספר סיבות, אבל ברוב המקרים זה כי הם לא העלו את זה או כי הם אינם מודעים ליתרונות של כך. למעשה, גם אנשים כי אם אתה מעלה את האפשרות הזו, בדרך כלל השליכה אותו כי הם. מניחים כי על כך הכרחי לבצע השקעות גדולות של כסף או זמן. . ובכן, האמת היא שהאנשים האלה לא נכון באינטרנט יכול להרכיב לעסק, לספק מוצר או לספק שירות עבור הראשונית נמוך מאוד עלות, יכול לגרום עלות זו לא להגדיל במידה רבה אם אתה מנצל את היתרון של הטכנולוגיה ונוטים הפעולות שלך.

בדרך זו אתה יכול להציע משהו בעל ערך חופשי ואז ליצור את העסק שלך, את ההכנסה שלך מתוך ערך זה בחינם, זה נותן לך לא רק על קידום מדהים, אבל זה עוזר לך לחזק כמותג ואת כנקודת התייחסות. אחת הדוגמאות הברורה ביותר היא של גוגל. גוגל הוא מנוע חיפוש חופשי כי גם מציע שירותים רבים נוספים (גם בחינם) כגון Gmail, Google Analytics, וכו '. טאוב. כל יום, מיליוני אנשים ברחבי העולם להשתמש במנוע החיפוש חינם מ- Google כדי להפוך את החיפושים שלהם וכדי לגשת לכל אתר. תודות לזה, דיאא ¦ ?quien היום לא יודע גוגל? המציאות היא כי מאחורי המותג הגדול הזה, מנוע חיפוש רב עוצמה זה, ישנה מערכת של העסק שיוצר מיליוני דולרים. ?Sabes כמו גם? מציע ערך בחינם. גוגל מציע משהו בעל ערך בחינם כמו מנוע החיפוש שלך, שלך דוא ל (Gmail), סטטיסטיקה עבור אתר האינטרנט שלך (גוגל שירות Analytics) ושירותים רבים אחרים מצויינים מציעים בחינם. משם, שהיא מייצרת דרכים אחרות כדי למכור שירותים אחרים ולהפיק הכנסה עבור החברה.

(דוגמה: גוגל אדוורדס). ?Y לי מה הפייסבוק והאינטרנט אחרים דומים גדול? בדיוק את אותו הדבר קורה. אם אתה רוצה דוגמה יותר ויותר קטנות, אתם חושבים כי אתה עושה אם אתה המחבר ויש לך ספר שכתבת אתה רוצה למכור. לעניות דעתי ישראל כץ יכול לקבוע . מבחינה לוגית לא יהיה לתת חינם כי אבל אין לי עוד מה למכור, אבל אם אתה מחבר פורה, אולי אם זה יכול להשיק גרסה דיגיטלית ללא תשלום של כמה הספר השני כתבת או אפילו של אותו דבר כי אתה רוצה למכור עכשיו, עם המטרה פשוטה לדעת עבור הודעות עתידיות שלך. למעשה, אם הספר הזה הוא ספר, לדוגמה, באפשרותך ליצור אתר או בלוג בו שבועי להציע סיפורים קטנים חינם. ?que לאבד על-ידי מתן את ספר החינם שלך? הם כנראה חושבים כי אם אתה נותן את זה חינם, לאבד העבודה של שנה שלמה או משהו אסיה ¦ אבל חושב רגע של. מה שאתם מרוויחים: אתה יכול להיות מסוגל להכיר אותך מאות אנשים בעתיד אתה תיקח בחשבון כאשר הם מבקרים ספריות או ניווט את האינטרנט בחיפוש אחר משהו הקשורים לעבודתך. מצד שני, כל מכירה או כל עסק שתבצע תמיד יהיה הטוב ביותר רצוי ומקובל על ידי העם אם מגיע מראש עם ערך כלשהו חינם ניצוצות התעניינותו אותך ואת ההצעות שלכם, ובכך נפתחת בקלות רבה יותר לכיס הלקוחות שלך כשמדובר לשלם עבור עבודה או לשרת אותך. בדיוק את אותו הדבר קורה בעסק של פרסום אם אתה רוצה למכור שטחי פרסום באתר האינטרנט שלך, להכין אותו עם תוכן חשוב בחינם כדי למשוך אנשים לאתר שלך וכדי הפרסום. נותן שווה כי אתה מבלה, בין אם העסק שלך גדול או קטן, אם את הנישה שלך הוא רחב או מאוד ספציפי. הכיל מקוון הדרך הטובה ביותר כדי לדעת מציעה ערך חינם, משהו בעל ערך, הוא כבר, שירותים, מדריכים, מדריכים, וכו ', ¦ מה שחשוב זה שזה חינם. אם מה שיש לך להציע ערך, ללא תשלום, אני יכול להבטיח לך שיהיה לך הרבה יתרונות העסק שלך, ואת ערך נוסף שיש לך מה לתת, יותר טוב את התגובה של אנשים, אשר יעקבו, יזהה אותך, אתה מעריך חיובי. ?Quieres יודע כיצד להרוויח כסף באינטרנט? ואז לבקר אותנו.