אם אתה רוצה לקדם את הצוות שלך?

-A קידום רגע חשוב מאוד בהיסטוריה העבודה של כל אדם, וזה עוד יותר המקור של סכסוכים פנימיים רבים אם אינו מנוהל כראוי. -A קידום מבוצע בעת שינוי שעובד בעמדה טובה יותר בתשלום, עם אחריות גדולה יותר, רמה גבוהה יותר. זהו רגע חשוב מאוד בהיסטוריה עבודה של אדם. בדרך כלל ניתנה הכרה בעבר ביצועים ופוטנציאל עתידי. קידום מבוססת על שני קריטריונים: ההצטיינות של העובד ו/או מהעת העתיקה שלה.

אשר חייב להשתמש בך בחברה שלך?. הנה כמה רעיונות 1.-קידום מבוסס על הכשרון המקור שלהם הוא הביצועים הרלוונטי שמקבל אדם בפוסט שלו. עם זאת, יש קשיים מסוימים בזמן aceptarda ההחלטה, הופכים הקידום במעין "פרס אהדה". מה הגורם של המצב הזה?. דבר זה מתרחש כאשר האדם הופך את ההחלטה לא ניתן להבחין באופן אובייקטיבי בין מועמדים אשר ביצעו מצטיינים, אשר לא היה בו. 1.1 "שלי אהדה" החלטות של קידום מבוסס על התחושה האישית נפוצים יותר כאשר הביצועים לא נמדד אובייקטיבית כל כך. כאשר מבצעים מקורן אישי "ל"תחושות", סביר להניח סיום הארגון גיוס קיבולת מתחת לרמה מישהו יותר אחריות גבוהה, actuano ישירות אל הפוגע מוטיבציה, שביעות רצון של עובדים אחרים. הדבר החשוב הוא כי ההחלטה נשענת על אמת מידה אובייקטיבית של הערכת הביצועים, לא את העדפות סובייקטיביות אשר התבצע על ההחלטה.

1.2 "פיטר עיקרון" הבעיה השנייה היא מה שנקרא "פיטר העקרון. עיקרון זה קובע כי אנשים נוטים לעלות על סולם הירארכי כדי להגיע לרמה שלהם ובתחושת. אמנם זה לא נכון תמיד, הכלל מוסיף רכיב חשוב: ביצועים טובים ברמה, זה לא מבטיח הצלחה ברמה גבוהה יותר. אין שום ערובה, לדוגמה כי מנתח מוצלח וטוב; יש את היכולת ימונה מנהל המרפאה שבה עובד. ההחלטה אוטומטית במקרה זה היתה לשלול את ארגון מקצועי מעולה ולתת אותו במקום מנהל בינוני. 2 קידום מבוסס על ותק: ניסיון לא מילה נרדפת מיומנות במצבים מסוימים, העובד הוותיק מקבל הקידום. "ותק" פירושו זמן כי האדם כבר שירות של החברה. היתרון של גישה זו שקרים הוא האובייקטיביות. מה דרוש לך כדי להחליט הינו להשוות את תאריכי לקבלת מועמדים קודם בדרגה, כדי לקבוע מי הוא הנכון. יש מחברים מציינים כי דבר זה מפחית את הסיבוב של הצוות. מנהלים עשויים להרגיש יותר ומלחיץ להכשיר את כוח האדם שלה, מאז זה יקודמו בסופו של דבר. עם זאת… על הרבה occasions צוות מתאים יותר, לא בהכרח, העתיקה ביותר. בעת הגדרת מערכת נוקשה של קידום לפי ותק, צוות צעיר, מוכשר נעול כמעט אפשרויות שלהם. מה יהיה פתרון אפשרי? הרבה ארגונים מודרניים ביקשו עבור מערכת מעורב קידום, אשר בעת העתיקה בשם שהמעלה גורמים חשיבות ההחלטה הסופית. ותק יכול למשול לחלוטין עבור קידום למיקומים לחייב אין ציונים גבוהים מאוד. הכשרון יש קדימות בהצבות דרגה גבוהה יותר, כלומר כאשר לדירוג נדרש גבוהה ביותר. נכתב על ידי: Lic. קנדלה ריקרדו בתי אינטרנט של המחבר: