ביומטריה ויישומה במגזר הכפרי

כרגע הטכנולוגיה מעלייך את גבולות הדמיון, כדי לזהות אדם במקום רק את האצבע שלך במכשיר, או על ידי צילום, אפשרה הפיתוח של יישומים שונים להבטיח שהאדם הוא אשר מתיימרת להיות. טכנולוגיות שמזהים אנשים מקובצים יחד הרעיון של זיהוי ביומטרי, אך מהי ביומטריה? בהמשך הוא הגדרת שלדעתי הסברים: "ביומטריה כולל כל הפתרונות הטכנולוגיים האלה של זיהוי של יחידים, בהתבסס על מאפייני הפרט ייחודי, ניתן לשינוי, untransferable. טביעות אצבע, רשתית, קשתיות העין, דפוסי פנים, ורידים של היד או בגיאומטריה של כף היד, מייצגים דוגמאות של מאפיינים פיזיים (סטטי), בעוד דוגמאות ובמאפיינים התנהגותיים לכלול חתימה, צעד ולחץ (דינאמי). הקול הוא תערובת של תכונות פיזיקליות התנהגות, אך כל התכונות ביומטרי לשתף היבטים פיזיים והתנהגותיים". היתרון הגדול של זיהוי ביומטרי הוא שזה מאפשר אימות מאובטח, בניגוד השימוש בסיסמאות או קלפים, מאז הם ייתכן נגנב או בשימוש על ידי אנשים מתאימה למי שמבקש לזיהוי.

נוכל לומר כי בני האדם יש משולב, נגיש בקלות את תעודת הזהות: טביעות האצבע שלך לדוגמה, אשר הם עיצובים ייחודיים כמעט. נוחות מתווסף חוסר היכולת להעביר את המשתמש, בטח לא לשאת או לאחסן כל דבר כדי לזהות אותו. כל אחת מהטכניקות הללו צריכים להחיל, בהתאם לסביבה, על מנת להבטיח את יעילותה. בהזדמנות זו ננתח טכניקה חלה על המגזר הכפרי כדי להפוך פקד של נוכחות פרח ו אגרו בעסקים. המגזר הכפרי יזמים רבים לדאוג השליטה סיוע מהצוות שלה, בפרט במגזרים שבהם הייצור של תשומות כגון פרחים, ברוקולי, פלפלים, וכו ', תלוי כל הקטע של הצוות. יישום ביומטריה במגזר זה יהיה תלוי בגורמים כגון: עלות של הפתרון, להקל באופן הטיפול של המכשיר, יעילות מדידת המהירות של תשומת לב.

מסיבה זו, השימוש של היד גאומטריה, טביעות אצבע, זיהוי פנים, היו לאחרונה השיטות הנפוצות ביותר. המגזר הכפרי הוא אולי הסביבה הבעיה הגדולה ביותר ליישם זיהוי ביומטרי באמצעות טביעת אצבע. כי המשימות כי כל אדם פוגש בעבודה היומיומית שלהם: פעילות floricultural, agroexportadoras, חקלאות באופן כללי. בעיה זו נפתרה על-ידי שימוש סטנדרטים ומתודולוגיה לסייע לתפקודו התקין של המערכת ככזה יד גיאומטריה דורש מפתח עבור בדיקת, זה יכול לגרום בעיה מאז מתי אנשים להירשם שלהם לוקח נוכחות כדי להזין את המפתח ולאתר את היד. זיהוי פנים אינו צריך מפתח רק האדם להציב את הפנים שלו מול המצלמה, רשומות ההשתתפות שלהם. ישנם המיקום של בעיות הפנים של בהירות, אולם נפתרות באמצעות מנגנונים מתאימים. מבחינת עלות, גבוה יותר טביעת האצבע ואת כף היד, אך מבחינת המהירות של רשומה, במיוחד עבור אנשים עם האצבעות קשה, היא הבחירה הטובה ביותר. השימוש של מנגנונים אחרים כגון: הקריאה של הקשתית, הרשתית, להתמודד לא צריך מפתח, אולם ההתקנה של ציוד זה הוא יקר ביחס למסלול, היד והפנים. לסיכום הן טביעת אצבע, יד או הפנים יש מידות יעיל בקנה אחד עם הציפיות כדי להבטיח הזיהוי של הפרט, אולם אלה תלויות בגורמים הכלכליים, תשומת לב מהירות וקלות הניהול לקבלת תוצאות מיטביות של פקד זמן.