בריאות הגוף

לכולנו יש שאיפות בחיים, אחד מהם הוא למצוא אותנו טוב יותר עם הגוף שלנו, כדי לקבל corpobenea, ומשמעות הדבר היא להיות בעל גוף היטב. כדי לעשות זאת, כיום ישנם מספר דרכים להגיע corpobene זה:.הסרת שיער בלייזר, בעיקר על-ידי IPL, ובכך הצליח להסיר את שיער הגוף לקבל corpobenea, יהיה עליך לבצע מספר הפעלות בין 4 ל 8, זה ימנע את זה כמו שיער מעצבן. .יהיה קוויטציה, מערכת חדשנית אשר יהיה מסוגל להסיר שומן הגוף באמצעות אולטרסאונד חלה על מתח גבוה, בדרך כלל 40 קילו-הרץ, ובכך לשבור את Adipocyte ולאחר מכן לגרש אותו תודות:.ניקוז לימפטי דרך טיפול preassure, היא שיטה כבר די ישן אבל פשוט יעיל כמו תמיד, זה אנחנו נסלק דרך הלימפה שיהיה שומן כי אנו הצליחו להפריד, תמיד חשוב לבצע pressotherapy לאחר קוויטציה למרות שזה גם יהיה נוח לשימוש:.נדנוד הרעדת פלטפורמה, ובכך משיגה אפקט כפול, על הגוף לטמיון מצד אחד ומצד לאבד קלוריות. .עיסויים מכל סוג, relaxants, שוקולד, יין, oroa ¦? ¦? ¦? ¦. כל זה יתרום רווחה אישיים יותר. .השעווה, אף אנו מעדיפים הסרת שיער בלייזר כדי להשיג כי corpobenea בעתות שפע של אור השמש יכול לאמץ שיטה מסורתית זו.

.תזונה dietetics הוא משלים אידיאלי לטיפול כלשהו, כדי לשפר את הרגלי המזון שלנו באותו זמן להשלים אותו עם תוספי מזון המסייעים לנו להיות טובים יותר. .מניקור, פדיקור, אינו יותר לקבל את הידיים ואת הרגליים טוב יותר, שכן, במיוחד בחורף, הם חלקי הגוף שלנו הגלויים ביותר. .Mesoteapia וירטואלי, באמצעות אלקטרופורציה, במידת האפשר שיושלם על-ידי את electroforacion או הגלווני, יצליח החדרת הרכיבים לעמוד מחדש את הגוף, בין יישומים אחרים. .Oxygenating טיפול, פילינג, איתם אנחנו להשיג כי לשפר את העור שלנו. .צילום התחדשות, fotoacne, כתמים, תוספות שיעזרו לנו להשיג את corpobenea שאנחנו מחפשים הודות לטכנולוגיה אור פעמו.

.גלי רדיו, אינפרא-אדום, איתם יוכל לעמוד מחדש את הגוף והפנים. .שיזוף של קני סוכר, זה ייתן לנו היבט חיוני יותר. .האוזון, כעת פורחת. .Microdermabrasion לנקודה יהלום, שימושי מאוד בכל טיפול יופי לפנים. עם כל טיפולים אלה אתה יכול coneguir אשר corpobenea כי אנחנו כל כך משתוקקים. לפרטים נוספים נא לפנות: תודה. מאמר שפורסם על-ידי Jes?s de el Pozo. /