דון רזה חלק שביעי

בצע מפגשים עם מתנה רזה כאשר באתי בפעם הראשונה ללימה 35 שנה, לימה לא הגיעו מיליון תושבים, יש 800 אלף תושבים. לימה סיים איפה היה מפלאסה גראו, בחשמלית Chorrillos, איפה פלאזה בולוגנסי בחשמלית כדי קלאו (callao). זה היה כל מסחרי כבישים, משקים קטנים, הבקר, תרנגולות, עד קלאו (callao). והיו באראנקו, Chorrillos חיתוך החוות. לינקס יש 78 שנות נוסדה; מה היה קיים היה סנטה ביאטריס. בשעשוע, היו: קרבות תרנגולים אבטיח, אוניברסיטת פארק, רחוב אבטיח. שם היה מלחמת שוורים, מירוץ סוסים, גזע הכלב.

בהיכן נמצא בקאנטרי-קלאב, שם שיחקו פולו על סוסים. היה אדם שהיה רכיבה על סוסים, משחק פולו פלאי אלף, לורד של שם המשפחה הכומר, קרוב משפחה של לורד בלטראן. אדם עשיר בצפון. היו תערוכות פאסו הסוסים, היו אנשים שהיה להם כסף ואיפה היו סוסים. לימה הייתה עיר יפה מאוד, היה הנאות רבות. שהמשחקים היו דבר ייחודי, עם מלכות, תהלוכות.

שבוע קדוש לימה, זה היה עכשיו שבוע קדוש. הנשים לבשו שחור השמיכה של קצפת, ומאוורר שלה, שחור אלגנטי. לבירורים בנושא יש לפנות ל פרופ ליאור רוקח שמבין יותר ממני. הגברים היו שחורים או כחולים, עם עניבה שחורה, חולצה לבנה למיסה. זה היה האבל מוסרית. לימה איבדה הרבה המפואר שהיופי, האמנות, אנשים עם הרבה תרבות, עם הרבה הכנה. . לא הייתי הרבה בשימוש המילה לורד השתמשה במילה אביר. נשים מאדאם או Senoronas היה הרבה אהדה בקרב העם, היה שנאה. הייתה אהבה. אנשים מחו ל, העיר קראו לו cucufata, או מבורך. כי היו הרבה אנשים שעמדו כל היום הכנסיות. עכשיו היה לך דבר, הם הגיעו מבחוץ, ורצו לדעת כנסיות, והיה ימי השבוע כאילו היית אתה. אתה תייר זר, מותר לך להיכנס. הייתי ילד כשנכנסתי, ואז הייתי 17 שנה 18 שנים. נכנסתי הקבורה של San Francisco. בחיי. אני נוסע, אני חייב לראות דבר אחד גם כן. זה דבר אחד שהוא קצת חזק, אבל זה מלמד אותך לא?, כי תמיד היו שגיאות. יש האומרים כי קתדרלת לימה יהיה San Pedro. כנסיית הישועים; ? למה יש שם מזבחות עלי זהב, היופי, ובצד יש קפלה. San Pedro היו שתי דלתות, ביקשה רשות לוותיקן יש שלוש דלתות, כי רק את הקתדרלות יש שלוש דלתות להקשיב דון לא עולה במיוחד עבורי, זה מרגש לגמרי. אני יודעת כי אני חושב שישנם פרטים זה אומר לי, זה פתאום לא רשומים בשום מקום. החוויה האישית של מה שחי באותה תקופה, נותן לך אותו מגע מיוחד שראה את כל מה שקרה. אני לא חושב שפרטים אלו ניתן למצוא בספרים או כרוניקה של הזמן. רציף.