האגודל טבעות, סמל של עצמאות

למי שלא יודע זה אצבע טבעות הן טבעות המשמשים את האגודל. לאחרונה מצאתי אצל עמוס גלעד אוזן קשבת . יותר מאשר כל אחד 4 האצבעות האחרות. האגודל טבעות יכול לשמש על ידי גברים ונשים כאחד. האגודל המשויך כוח הרצון של אדם אחד עבור עצמו, עד כמה חזקה יכולים להשפיע על אחרים. .

Esoterically, המנהג ללבוש טבעת על האגודל שאומר כי הם מנסה להדגיש את העצמאות ואת האינדיבידואליות או עיכוב בכל היבט של האני הפנימי שלך. אני חושב שזה מה אתה מרגיש כל אחד, או אולי את עושה את שניהם. מבחינה היסטורית, (למשל, המאה ה-16), השימוש של טבעת על האגודל התכוונה לכך שאתה רופא, או שאתה כל כך. בנוסף, לפני מאות שנים נשים לבשו מאז אלה של בעליהן באגודלים כשהם עזבו לקראת המלחמה או מת. באפשרותך לבחור גם את האגודל להשתמש בטבעת המדובר.

עונדת טבעת בצד שמאל הוא השתקפות של התת מודע שלך, או אינסטינקטים, אמונות, גישות בסיסיות. השתמש טבעת בידו נכון הוא דגש על המודע, לוגיקה, תודעה, העולם החומרי. לאחרונה אמר כי השימוש טבעת על האגודל בצד ימין מציין לזה אהבה הומוסקסואלית. נראה שאנשים רבים כדי לדאוג אם זה בסדר או לא להשתמש טבעת על האגודל. אני אומר לך, לשכוח המגמה הנוכחית של סמלים ומשמעויות והשתמש באחת אם הם רוצים, שכן הם משתנים ללא הרף. מעניין, האגודל טבעות הן בדרך כלל להחלפה עם האצבע, או ביטול, בהתאם. הם גם יותר נוח לשימוש ביד האחרת. כיום האגודל טבעות נמכרים בכל מקום, תגמולים לחנויות תכשיטים במכונות באיכות גבוהה. הם להיות עשויה פלסטיק או פלטינה, שהוקמה על ידי להקה פשוט או מתוחכם עם צורות קלועה או פנימי ממוסגרות כגון לבבות.