האמת על שקיות נייר

אם נשווה את שקיות נייר עם כל סוגים אחרים של אריזות מתנה, הם העלות האפקטיבית ביותר, תפקודית ואסתטית. עד כה, שקיות נייר שימשו לא רק אריזה מתנה בלתי נשכחת, אבל תכונה סגנון של כל חברה משגשגת ומודרנית. כדי לבחור מתנה מתאימה מצגת האירוע, זמן ומקום שקית נייר – לכן היום בשוק יש מספר עצום של יצרני שקיות נייר, ובעתיד, התחרות ביניהם רק לגדול. בעת הזמנת שקית נייר בתעשיית הדפוס, כדי להשיג את התוצאה הרצויה, יש צורך אחרי כמה כללים פשוטים. ראשית, אחדות של צורה ותוכן – ברור כי מתנה יקרה צריך להיות בחבילה יקרה, מתנה החברה ייראה הכי טוב בחבילה עם לוגו ו ממותגים. שנית, אסור לנו לשכוח את הפונקציונליות – אחת המשימות העיקריות של החבילה, בנוסף האסתטי – מתנה מן ההגנה על כל השפעות חיצוניות כגון גשם, שלג, אבק, וכמובן החבילה חייבת להיות נוח כמו לשאת. בנוסף, אם אתה לא צריך להפוך, החבילה צריכה לכסות את תוכנו מן חטטניות ונראה מוזר. שלישית, החבילה חייבת להיות מקורית.

כאן העיקר – לא לשכוח אותם הגבלות על Ktorov שאמרנו בהתחלה. החבילות הפופולריות ביותר לייצור של חומרים – נייר וקרטון – לא תמיד זול. מגוון של חומרים אלו הוא עצום, בהדפסה כל תוכל להרים את הנייר למלא את בקשותיכם. המאפיינים העיקריים של הנייר, צפיפותו גיליון עובי, צבע ורכות של הקורס. עד היום, נייר הפופולרי ביותר מתנה שקיות – ארוזים גבוה איכות, מאופיין בצבעים בהירים או להיפך רגיל, אך מסוגנן, הודות לשימוש הבלטות המרקם, דפוס אופסט. בנפרד, יש חבילות ומבצעים – אין מגבלות לדמיון, ולכן אתה יכול להשתמש באופן מוחלט בכל צבע וצורה.

עלות שקיות נייר תלוי בסוג של ייצור – אצווה או על הסדר. Best שקיות נייר סדרתי מבחינת איכות במחיר לייצר בסין. בייצור של שקיות נייר על הסדר, את המחיר של המוצר המוגמר תלוי: מחזור הייצור הזמן, החומר, העיצוב, ההדפסה. שקיות נייר חווים תחייה היום – לאחר 10-20 שנה החנויות המקומיות באריזה נייר לעטוף כמעט הכל – שקיות מזון, ביגוד ונייר … לבוא עכשיו במסווה חדש בשוק – צבעוני בהיר עם פונקציונליות אסתטית חדשה.