הוא אוהב פענוח

הוא מרגיש חזק יותר, פעמים רבות, את יותר חולפת. ?sera הזה מה שנקרא אהבה זה לא באמת מה שאנו חושבים? כולנו independientementede את המוצא שלנו, שאנו חווים התחושה של אהבה עמוקה, לפחות פעם אחת בחיים. האהבה היא עיוורת. כאשר אנחנו מאוהבים, מצאנו לא שגיאות יקירכם, להצדיק את כל מה שאתה עושה, אנחנו רואים רק את הטוב ביותר של אותו או אותה. רובנו יודעים, עם זאת, כי אהבה הבועה פורצת באופן בלתי נמנע, נראה במבט לאחור, אנו תוהים: אהבה ?Era חש רק אשליה? או ?Por מה אני לא יכולה להרגיש אותי עכשיו כמו טוב כמו קודם, כאשר היה מאוהב? הוא ?que אהבה הוא קיים במציאות? חכמת הקבלה מציג הסבר חדשני על הדילמה של האהבה.

מסביר כי הסיבה למה אנחנו מרגישים טוב, בדיוק כאשר אנו חווים את הדבר הזה שנקרא אהבה, היא כי מה שאנחנו מרגישים הוא עקבי בכל דרך עם איכות מולדת הטבע. להרגיש אהבה, זה מעיד על כך הקמנו קשר עם כזאת חיובית איכות ממריץ, שמאחד את כל אותם החלקים של המציאות. הקבלה זה נקרא הענקת ואתה מסביר הוא הגורם המאחד בין כל אותם האלמנטים שמרכיבים את המציאות: מינרלים, צמחים, בעלי חיים, כמו גם החל כל החוויות בעולם הפנימי של האדם. עם זאת, חלקים אחרים של טבע – דומם, ירקות, אנימציה – לשתף את התכונה הזו של אהבה אוניברסלית, באופן טבעי; בעוד האדם הוא היצור היחיד שאינו מיישם תכונה זו באופן אוטומטי. אנחנו החריג; נבראנו כדי לפעול באופן חופשי: אוהב או שונא, לתת או לקבל, וכך הלאה. כאשר אנו פועלים כנגד אהבת האדם נוטה לפעול נגד האיכות הכללי של הטבע, ואת זה הוא השורש של כל הרגשות השליליים שלנו. מסיבה כלשהי, נוטים לחשוב כי כדאי שנעשה דברים לטובתם, אפילו על חשבון אחרים. להתמקד בי, אני, אני, ?como אני יכול להרגיש טוב יותר?, ו ?que אני יכול לעשות כדי לזכות אותי, יותר כסף/תהילה/חשמל? עם זאת, אנו יודעים בבירור כי זו הדרך אל האושר סלול עם תחרות, קנאה, בדידות וכאב.

. ברור, זה ההפך של מה שאנחנו חושבים שאנחנו מאוהבים, כאשר כל המחשבות שלנו מופנות כלפי אחד לשני, הדבר היחיד שחשוב הוא אותו אדם. כאשר אנחנו מאוהבים, רק חושבת, ?que מסוגלת מאת e l / זה? אם אנחנו. תראה את המציאות היום יומית שלנו לרגע, תראה אותנו מנקודת מבט רחבה יותר, נראה כי אנחנו הכי טוב בדיוק כאשר אנחנו בהרמוניה עם האיכות של האהבה, כי שרנו התדר הפנימי שלנו התדירות השוררת בטבע כל, אל הכוח של היקום מלא. אם מתבקש אפילו אותם מדעי, הם יהיו בהסכם כי כל האורגניזמים החיים, לפגוש את החוק של האהבה. זה בגלל כל תאים ואחרים חלקים אותם אורגניזמים חיים אינטראקציה על פי העיקרון של מתן, מתן השני, ללא הרף, עם לתכלית של תשמרי אותם פונקציות חיוניות ועל רווחת כל הגוף וחיוניות שלה. אפילו הגופות האנושית היא לדבוק לחוקי הטבע של זה באותה הדרך, מאז הסוכנות פועלת חיה ברמה. . זה רק הרמה האנושית של המפגשים שלנו, המחשבות והרגשות שלנו-התחלנו להסיח אותנו לכיוון אחר. הרמה האנושית בתוכנו היא איפה שלנו הרגיש, הזהות שלנו, דאגתנו קבוע עבור עצמנו. מאז את החלק הזה בתוכנו ממוקד רווחים ויש אינטרסים אישיים, בדרך כלל לא אותנו הוא כי העולם הוא כל, מקיף, מחוברים, בתלות. במילים אחרות, נזנח את ההנאה או את סבלם של אנשים אחרים. היו קשורים כדי interiority שלנו, שלנו רווחתו תלויה ישירות על רווחתם של אחרים. To read more click here: ישראל כץ. הקבלה עוזרת לנו להתמקד ולראות בפירוט מה קורה, כמו בשעת נצפתה אותם הדברים תחת זכוכית מגדלת. ואז אנו מבינים כי חוק הטבע, האהבה המוחלטת אוניברסלי, אינסטינקטיבית, טבעי, קשוב וזהיר – הוא רחוק המתבצעת ברמה האנושית. חן C בהרמוניה עם הטבע אנו חווים אהבה אינסופית אם נשנה את המגמה הזאת, ואז התחלנו לשקול את האחרים על-פי חוק של הענקת, אנחנו מרגישים את ההרגשה המיוחדת של אהבה כל הזמן, לא רק בתקופות קצרות של זמן; מאז אנחנו ישתתף בזרם של הטבע, ומקווים, כפי שהיא להפוך את התאים של הגוף. . אנחנו פשוט נשמות עם שאר הטבע וכל הסובב אותנו, אהבה טהורה. זה הרמוניה עם הטבע לשלב האנושי יביא תחושה של אהבה אינסופית, הנאה ושלום. תחושה זו נחשבת אינסופית כאשר אנו תופסים אותו, פשוט להיעלם את גבולות בינינו פשוטו כמשמעו מרגיש כלפי אחרים כאילו היו חלק מעצמנו. שני הצדדים מערכת יחסים של אהבה, גרנט הוא לא רק שינוי גישה או תפיסה, אבל שיפור מהותי ומתמשך של איכות החיים שלנו. מערכות היחסים שלנו תהיה הרמונית כאשר אנו זוכרים את האהבה אינסופי אנו מסוגלים לחוות על-ידי שינוי הגישה שלנו לקבלה לעצמנו להעניק. . אז, למצוא את האיזון בחיינו האישיים אלא גם לגבי שאר התושבים על פני כדור הארץ.