החברות מעבר לגבולות

קצת יותר מחודשיים לפני המהדורה Ruta קצאל BBVA 2009, הסתיימה השנה עם משך זמן של כמעט שישה חודשים על ידי חלוקתה לשתי: חלק שנערך בספרד בחודש יולי, אחרת מתבצעת באמצעות אדמות הצ'יליאני בדצמבר האחרון. למשתתפים צעירים כבר יותר מהרפתקה, מסע, מה באמת הגדיר את האנשים הצעירים הללו היו האנשים שהכירו.כי אני רוצה להתמקד עכשיו הנושא של החברות. אני חושב כי יש כבר יותר מדי מאמרים המסבירים כל הסיורים מקומות, פינות על ידי אנשים צעירים אלה, אבל מעט מאוד להתמקד במה שעושים הקבליסטים המסלול קצאל: המסלול. היום האחרון של המשלחת, בטקס המסירה של התעודות, ראש מחנה Jes?s לונה, יקירתי חברי המשלחת, אמר היום הוא היום שכולנו מחכים כי זה עכשיו תחילתה של ידידות לעד, המילים האלה באמת נפל דמעה יותר מאשר אחד על העובדה הפשוטה של חשיבה זה תוך כמה שעות הם היו שונות מאלה אנשים במהלך הפעם זה הפך את המשפחה שלו. אני יכול לכתוב יותר מאשר ספר אחד לספור כל אחד הסיפורים צעירים אלה חיו אבל אני להתפשר עם אתן לך כמה דוגמאות של החברות המשותפים להם. רק אנו להגיע לתפיסה איפה הפרידה הדרך לספינה של ואלדיביה הצי הצ'יליאני, נקרא גם ניעור (אני חושב שאתה כבר לדמיין כי), דייזי, נמוך, אמריקאי המשלוח האדמה עם בלוני כמה שאתה יכול לקרוא דברים כמו. יום הולדת שמח.

או שאתה רוצה. היום הוא יום ההולדת שלו. חברי הלהקה שלו הכינו הפתעה בשבילו, כל אחריו עם בלונים יותר, היום הם במרכז תשומת הלב של התאים ואת שאר הדרך. האהבה אומר דייזי מחייכים אחד העיתונאים מי מצלם אותם. היא לא תמיד חגגה יום הולדת על סירה באוקיינוס השקט מוקף חברים מכל חלקי העולם, נכון? אנו יכולים לראות קבוצה קטנה של הכביש שמונה על האי של רובינזון קרוזו המשלחת הזנב של קצאל, תמיד באים ביחד בכל מקום אומר אחד מהצגים.

. פרנסואה, ביצת עין ובתוספת צ'יפס, בלגיה הבן היחידי בין השמונה; צגים בדיחה איתו כדי לטפל שלהם בנות שבע, אחד מכל מדינה אחרת. הם המשיכו ללכת כמו הם מתבדחים וצוחקים ביחד למרות כמעט 6 שעות הליכה, נושאת את הרוח המפורסם ביצת עין ובתוספת צ'יפס. זה הוא דוגמה מצוינת של איך החברות אינו מבין גבולות, תרבויות, מרחקים, בהחלט לא שעון, יימשך לעד. זה נכון כי הכביש לעולם לא מסתיים, רק המסע שהפך את חברי המשלחת, אבל לא את הרוח. דוגמה, לאחר שתי רעידות אדמה נורא האיטי ו צ'ילה חברי המשלחת, ניסיתי הכל לקבל חדשות של חבריו במדינות אלו ולתת להם סיוע מה, כך הם הצליחו Sem ברואל, ביצת עין האיטי ובתוספת צ'יפס, יכול לסיים את לימודיו בספרד מאז במדינה שלו יש משאבים לעשות זאת. אלה הן רק שלוש דוגמאות של הרבים, סיפורים שם יהיה לאחר אותם צעירים שחלקו חוויה בלתי נשכחת, כי הם ידעו שהערך האמיתי של חברות, שיתוף, סולידריות נראה משקרים, אבל תאמין לי, זה מאוד נכון.