הטיול ברחבי אסיה תודות הרכבת הטרנס-סיבירית

הרגעים המרשימים ביותר בחיים שלך אתה יכול לחיות אותם בזכות הטרנס-סיבירית, אשר מאפשר לך לנסוע על ידי מרכז אסיאתי חדש ומרוחקים המגוון התרבותי של המקומות המרשימים ביותר של אסיה. במאה האחרונה עבודת הנדסה מרשים נזקף עם הוד מלכותו. עיצוב וייצור עבודה נמשך שנים, עם זאת, זה גמלה על ידי כל מי שנקרא לתיירות נשלחות לאחד הרפתקאותיו הכי מדהים. נפתח בשנת 1904, זה היה כמו הראשי תוואי המסע ממוסקבה לולדיווסטוק, מזרח העיר הרוסית. לעומת זאת, משרד הביטחון בהחלט מבין את הסיפור. במסלול זה כבר היה מרשים כאשר בתחילתו של היד של zar אלחנדרו השלישי, המסלול כולל את צ'ליאבינסק, סיור 2000 ק מ בערך.

עם זאת, הודות למאמציו של הצאר, הסיור יכול להרחיב ולדיווסטוק. הרכבת הטרנס-סיבירית ספג שלה טרנספורמציה גדולה יותר כאשר היה מודרניזציה בין השנים 1950 ל 1970 להיות שבגופי מתחשמל מלא. היום סיביר מייצג כל התהילה ואת גדולתו התרבותית של אזור זה ראוי הפו גדול התרבותי והמגוון של מנהגים ומסורות. סיביר הוא דוגמה של איך המגוון שיכולים להתקיים. בסיור לך מרוסיה מונגוליה (, transmongolia) או מרוסיה לסין (נקרא, transmanchuriano). אלה הם שני המסלולים שניתן לבחור כאשר החלטנו לצאת למסעות ההרפתקאה הגדולה הזו. לבסוף, אנו יכולים לומר כי סיביר יש בכדי להעניק משהו טיול מאוד מהנה.

קיימות שתי דרכים לנסוע, כלכלי או אשר מייצג השקעה אחד של קצת יותר כסף. בשירותים הראשון לא הנוחיות כמו מיטות גדולות יותר, מושבים רכים, אך הוא הזדמנות טובה להתמקד באמת הוא הסיור קשה עד 7 ימים. ההפרש במחיר ניתנת בעיקר לפי האיכות של המושבים ומספר של מגזינים. מחבר: כריסטינה סונו.