הסיכון של השקעה בבורסה

נושא, הוא מאוד נדונה להשקיע בשוק המניות מסוכן. יש גם חוות דעת, מזכיר כי רכישה ומכירה של מניות היא משחק מזל. האמת היא כי יש אנשים שיש להם הרבה כסף עם הד הבורסה לניירות ערך. אבל הרבה יותר אנשים, שאיבדו מספיק כסף. במחקר, הם מראים שיש נפוצה אצל אנשים מפסידים בשוק המניות. הבעיה היא כי יותר מ-90% מהאנשים להשקיע מבלי ללמוד, בלי להיות מוכן. הדבר המצחיק הוא כי אף אחד לא נזרק אל מאגר עמוק בלי לדעת לשחות, אף אחד מדריך רכב בלי שלמד להתמודד, אף אחד לא העז לפתוח עסק, אם אתה לא מכיר. אבל, אנשים רבים להשקיע מבלי לדעת את המגמה של השוק, אם הפעולה יהיה לקנות הוא למכירה או רכישה.

מודעים הרבה דברים וזה בדיוק למה הם עושים טעויות. -קודם כל, הם לא בוחרים ברוקר טוב, לפתוח חשבון עם אחד בגלל מישהו שלא מכיר והמליץ עליו. -. שנית, לעשות פתיחה. יותר טוב, תעשה אחד רכישה של פעולה, כי הם שמעו על הטלוויזיה, קורא בעיתון או ברוקר מומחה, אמר כי הפעולה בעלייה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את פרופ ליאור רוקח. בדרך כלל אומר, אתה מדווח הדבר נעלם, לעולם לא אגלה לך כי אתה היתה תאונה, אומר כי היתה תאונה, לעולם לא אגלה לך. כי זה להיות מציאה, לספר לך.

זה היה שוד, במקרה של הפעולות, אתה מדווח כאשר כבר טיפס. – והם שלישית, מעט מאוד אנשים יודעים כיצד להפוך את פעולותיהם. את כל אלה שעושים אותם בכוחות עצמם, מצפה לזכות האחורי למראה,…, אבל הפתיחה, קרוב פעולותיהם על הזמן ועל הדרך לא תקין, וכתוצאה מכך. מאבדים את כספם. ואלה שלא להתמודד עם פעולות מומחים,. התוצאה היא זהה,… לא איכפת להם אם המשקיע ינצח או יפסיד, הם, כאילו גובים את העמלה שלך. יש מעט מאוד אנשים שזכו בהצלחה באמצעות שיטות אלה עשויים כסף. אתה יכול לעשות פעולות, יודע, זה יכול להרוויח כסף כאשר השוק נמצא בעלייה או בירידה זה. . הוא אופציות, סוגים אחרים של פעולות. וכמובן, מכיר היטב לעשות את שלהם ניתוחים יסודיים, ניתוח טכני. מאמר א שימא אם הנושא מעניין אותך, אנחנו מזמינים אתכם.