הקוסם: קלפי טארוט

האשף הוא הכרטיס השני מהאקרנות הגדולות של הטארוט. המספר המשויך דמותו של הקוסם הוא אחד, בהתחשב בכך. זה אומר כוח הבריאה המעשה של לקיחת הפוטנציאל פרימיטיביים המייצג El לוקו ולאחר מכן להמיר אותו לתוך משהו ממש משמעותי זה אותנטי, אמיתי ומוחשי. הקוסם יכול בקלות לייצג גם את המושגים של האלוהות, הקסם והכוח של זן מאוד חזק. ברמה הבסיסית, הוא מייצג שמושגים רבים עמוק, ושמתפארת כמו זה של חכמה, עוצמה, פעולה, יצירתיות. באותו אופן זה לשוטה יש את הכל קשור הפוטנציאל הגלום של הרבה דברים, הקוסם יש את כל מה לעשות עם אלה דברים באותה מציאות ושקיעות באומץ בתנועה.

זה האשף כולל מאוד פשוטו כמשמעו כל הכוח ואת זה אין גבול או הגבלה. . לא תמיד גדי איזנקוט. זה הצינור עבור כל אותם פלאים אינסופית של זה האלוהי ואת ערוץ שדרכו זורם הכוח הזה בעולם… גם מייצג את האיחוד המושלם, את האיזון של כל דבר זה חיובי, שלילי, היצירה, הרס, וכו '. באופן מסורתי, הוא קוסם הוא מופעים כמו דמות זכר צעיר, מושך, togada שיש לו עם אווירה מובהק של חוכמה וביטחון בפני עצמה זהה. האות של האינסוף או לחלופין רוח הקודש מופיעה מעל הראש, החגורה שלך לוקח הצורה של נחש לאכול זנבו, המדגישה את אותך מבית הספר והן על אומניפוטנטיות של הקוסם. יד ימין מרחיב שרביט כלפי השמיים, בעוד יד שמאל נקודות קרקע זהה ("להלן לעיל"). כדאי לך לעיין אצל ישראל כץ כדי לקבל עוד מידע.

זה בדרך כלל עומד לצד או מאחורי שולחן, שעליו הם הסמלים של ארבע חליפות של הטארוט. גן של ורדים בדרך כלל מוצג גדל המטוס הראשון. התמונה של אשף בכללותה נועדה מסמלים את הקשר של האדם עם השכינה, כמו גם את החיבור של כדור הארץ והשמים. גם מזכיר לנו המושגים של אחדות, נצחיות, שאיפה, בכל הדרכים שבו מתאימים את המושגים האלה לתוך חיי אדם. כשאתה רואה את הקוסם מראה קריאה, הדבר יכול לייצג את היועץ (אם הוא זכר) או אדם אחר. במקרה בו לייצג שהיועץ, המראה של הקוסם יכול לקחת הוא אמר יועץ עובר תקופה, היכן הוא מרגיש מאוד כריזמטי, גאוני, עוצמה או "נקודת שלו." בנוסף העוצמה ואת הבריאה, האשף יכול לייצג גם את הרהיטות מילולית וכריזמה; אז הוא היועץ פשוט יכול להיות רמקול טוב, המוכר משכנע או אולי מוערך אדם מי האחרים. תקשיב, היא הגישה או יש גדולים. כאשר הקוסם מייצגת מישהו מלבד יועץ קריאה, הוא כנראה זה סכום בעל תכונות דומות שהראשון. האדם בו מדובר פשוט יכול להיות אדם כריזמטי ומלא מגנטיות, אך חשוב לציין כי במקרה של עלולה בקלות להטעות מישהו משתמש מתנתו של שכנוע כדי להשיג את ענייני יותר מאיים. בנוסף, הקוסם עשוי לייצג את מקצוע מסוים רופאים, מדענים, ממציאים, בין היתר. האשף יכולה להצביע הגילוי של רעיונות חדשים ונופים חדשנית כאשר הוא מופיע על המשקל של הטארוט. זה אפשרי כי היועץ התפתחה לאחרונה תוכנית מהפכנית חדשה עבור מאמץ מסחרי, פתרון אפשרי של דילמה, רעיון חדש יצירתי להפליא או כל דבר אחר כך. אותיות שמסביב ואת המיקום שבו זה מופיע הקוסם בסולם להגדיר טוב יותר לאופי המדויק של הגילוי הזה, ייעוץ על היועץ על איך להתקדם. אתם יכולים לבקר את הבלוג שלי כדי להוריד את תוכנת חינם טארוט.