הרוטב

לדבר על סלסה (מבחינה מוזיקלית), שזה חייב לקחת בחשבון גורמים רבים, להיזהר מאוד לא להגיד שטויות. זה צריך להיות מתועדות היטב בנושא. בשבילי, מוזיקאי המוקדש מטרות אלה, כבר יותר מ 30 שנה, הוא גם קצת קשה לדבר על בעיה זו. לא על ידי העובדה כי יש לפרש את זה musicala של ז'אנר אינספור מספר פעמים, רוצה לומר כי זה בן אדם מיומן באמנות; ואני גם לא מתכוון לזה. אבל כן, אנחנו יכולים לתעד קצת, לנסות להבין את הנושא; ? מה אם זה ברור, זה לא נכון, כי שיר הנושא viejoa הסוס אינה רוטב, כמו אמר לי פעם, cierestaurant הלקוח (שבו, עבדתי בתזמורת) כדי לכתוב על זה, אני רוצה להפנות expertosa בנושא. בשביל זה אני רוצה לתעתק את קטע של ראיון אשר הייתה הזדמנות טיטו פואנטה. אגדת מוזיקה לטינית, טיטו פואנטה, (אשר בתוך השלום השאר) מוזיקאי מצוין מומחה Jazz? לטיני מגיב, ואומר את הדברים הבאים: המראיין: ?Creo שאתה אוהב, ההגדרה שניתנה מוסיקה סלסה כמו רוטב?, ?Usted כפי שהוגדרו על ידי? טיטו: רוטב הוא לא מונח מוזיקלי. הרוטב הוא אכל; ספגטי, רוטב, רוטב חריף…

סלסה ניתן לשמוע, ולא ריקוד, אבל הוא התקשר המוסיקה שיחקנו במשך שנים רבות salsaa המראיין: א ?Y אותך, כפי שהוגדרו על ידי? טיטו: רוטב, אני as? המראיין: מוסיקה ?Y שתבצע, כפי שהוגדרה? טיטו: הממבו, Chachach?, הבן, etc.a כדי להגדיר בדיוק, מקצבים לטיניים, צריך לערוך מחקר קפדני ויסודי לעבוד. עבודה שתוביל אותנו לגלות בדיוק מתי נולד כל אחד מהם. לדעתי, קצב סלסה נולד בשנה 1970, ואני אומרת את זה מניסיון שלי. לעומת זאת, משרד הביטחון בהחלט מבין את הסיפור. סלסה כמו קצב מוגדר נוצר על ידי וילי קולון, H?ctor Lavo. אבל בעין, צריך לקחת בחשבון פרט מסוים, את הפרט הזה, חשיפת במאור פנים ג'וני פצ'קו; (אחרים שחקנים, מנהלים של זה קצב לטיני), בראיון. ג'וני פצ'קו: רוטב, הוא, מאז ומתמיד, המוזיקה הקובנית. מה שקורה הוא כי שמנו השפעה בניו יורק, מוסיקה קובנית, הסידורים היו יותר אגרסיביים.

אבל שם רוטב באה, כי אנחנו מתעבות לנסוע בכל רחבי אירופה, מוזר מדינות כמו: יפן, אפריקה; שם השפה הספרדית, ספרדית לא הייתה מדוברת. לא לבלבל את הציבור עם כל מה שהיה guaguancoa guarachaa הינם montunoa, לשים כל המוזיקה טרופיים, תחת קורת גג, ואנו לשים רוטב. ולא רק זה, אבל בתור מי השתתף בתזמורת, היו של לאומים שונים, ולהפוך רוטב את צריכה תבלינים שונים; אז זה גם עזר לנו לשים את המוזיקה, שיחקנו salsaa. לאחר ששמע את ההסבר הזה, אחד המעריכים נהדר של Salsaa, נוכל להבין בבירור מה קרה. מקצבים מוסיקליים, נוטים בסופו של דבר למזג. זה קרה Carlos סנטנה, כאשר היא התמזגה עם מוזיקה לטינית רוק. וגם (למה לא אמרתי את זה) בסביבה שלנו, הפך Chapisa לוס; הם התמזגו עם קומביה huayno, chichaa נולד. אבל מה קרה עם הרוטב, היה משהו מרהיב לחלוטין; כל מקצבים לטיניים טרופיים היו מעורבים. טוב, אז להמשיך וליהנות זה קצב שבה את ליבם ואת ימשיך לרתק דורות, והוא מתחיל לרקוד.