השקעה בקרנות נאמנות

השקעה קרנות נאמנות קרנות נאמנות OFBU (קרנות נאמנות) – מגמה חדשה של השקעה פופולרי. לרבים מאיתנו יש מחשבה ארוכה על איך ואיפה המקום קרנות הפנאי שלהם על מנת לא רק כדי להגן על עליהם מפני אינפלציה, אלא גם להרוויח. רוב האזרחים שלנו לא יודעים כמעט דרך אחת בלבד – זה הולך לבנק ההשקעות של קרנות על ההפקדה. ואכן, היא הפיננסי הפופולרי ביותר שירות עבור ארגונים ויחידים. עם זאת, אני חושב שהדרך המוכר ביותר של ההון החוזר – השקעות בשוק ניירות הערך.

הרווחיות של השקעות כאלה עשויים לחרוג באופן משמעותי את התשואה על הגדה פיקדונות. ואם אתה מחליט עבור עצמך את השאלה – האם להשקיע את חסכונותיהם בבורסה, לפני שאתה מעלה בהכרח את השאלה הבאה – מהי הדרך הטובה ביותר לעשות את זה? כפי שאנו יודעים, יש בסיסיים איך לעבוד את שוק המניות: * עצמאי העסקה / שירותי תיווך וניהול נכסים בודדים * * צורות הקולקטיבי של השקעות – קרנות נאמנות. (קופות של OFBU) עצמאי של העסקה. אני לקנות ולמכור ניירות ערך. זה מאוד פשוט ומובן. ואם זה קל? עבודה בכל שוק דורש תשומת לב הידע, הכישורים, המשאבים, ולבסוף, העיקר – זמן. תרגול מראה כי רוב המשקיעים הם הפעילות העיקרית במקרה הטוב בעקיפין הקשורים בשוק המניות, העבודה העיקרית שלהם היא בענפים אחרים, ולכן אין להם את המידע הדרוש על נתח השוק ולא ניתן להשתמש בו כראוי.

כדי לעסוק במסחר, עלינו כל הזמן לפקח על השוק – אבל יש לנו כל הזמן הזה? והאם יהיה מספיק כסף כדי להנות אמצעי מידע? אם אנו להתנבא: כן – אז הכל בסדר, אבל אם לא – הבה נבחן את האפשרות הבאה – ניהול נכסים אישי. ניהול נכסים הפרט הוא חיסרון אחד – מתן שירותים ליצור ניהול התיקים שלו מתחיל עם סכומים של עשרות עד מאות אלפי דולרים אשר אינם זמינים למרבית המשקיעים. ישנו גורם נוסף, חשוב לא פחות – כמו תמיד האם אנחנו באמת יודעים על ההשקעה שלנו העדפות, באילו תחומים עדיף להפסיק? וכאן בא לידי ביטוי ההשקעות קיבוצי – אין זו סמכות קרנות נאמנות רוסי (קרנות נאמנות) וקרנות הכללית של הבנק וניהול (OFBU). כי אנו רואים כאן? בגין עם רשמי וחשוב מאוד. יצירת קרן נאמנות על ידי חבריה באמצעות רכישה של יחידות ההשקעות. יחידת ההשקעות – היא המאשרת את הזכות הביטחון יחידת נכס אמון. פאי גם מקנה למחזיק לקבל בחזרה את הכסף השקיעו ואת הכנסה (במקרה של הערכה מחיר המניה). מכירה ופדיון הופך את חברת הניהול ו / או סוכנים של קרן נאמנות. בעלי המניות של קרנות נאמנות יכול להיות אדם הן פיזית והן משפטית. על פי החוק – נאמנות היא מורכבת רכוש ללא ישות משפטית שאינה המשלם מס. מאז העברת כספים בקרן (רכישה יחידה של הקרן) על קבלת תשלום (מכירות מנהל היחידה), כלומר המשקיעים לא ממוסים, כלומר, כל ההכנסות ביניים חולקו בחזרה (לשים שוב למחזור), ובתוך רווחי הקרן והפסדים מעסקאות בניירות ערך של קטגוריות שונות לחלוטין להיות מאוזן, לעומת שירותי תיווך וניהול נכסים של הפרט. זה נחמד מאוד באותו זמן הגיוני – החזקה של יותר מ -3 שנים – כי מס הכנסה, כפי שאנו מכירים אותה ללא נשמרות. נפלא! כספים נוספים ממשקיעים למעשה משולבים לתוך שקית אחת גדולה. על ידי שילוב אמצעי המניות יכולים להשקיע בקרנות נאמנות מגוון רחב של משקיעים קטנים וגדולים כאחד. ההשקעה המינימלית בקרנות נאמנות, רוב 1,000-10,000 רובל, אשר דמוקרטי מאוד, עם זאת יש לציין כי בין בעלי המניות של גדול לקוחות רבים קרנות נאמנות – כגון בנקים וחברות ביטוח אזורי עם המזומנים הפנוי, אבל לא רוצה ליצור השקעה גדולה ביחידות.