זה מגביר את עוצמת הקול של שרירי הזרוע שלך מהר

המעגלים הם דרך חשובה כדי להגדיל את הגודל והצורה של שרירי הזרוע שלך. אם מעולם לא ביצע מעגל, אז זה מסביר בקצרה זה ניתן לבנות גדול יותר תחמושת. ? האם ?que אימונים של מעגל עבור שריר הזרוע הדו-ראשי מעגל הוא סדרה של תרגילים שבוצעו ברצף עם הפסקה קטנה להתאוששות. עכשיו, המעגלים כשלעצמן, אינן מספיק אם יש לך הכוונה לבנות לדחיקת. בדרך כלל המעגלים הם המיועד למתן את הצורה של הזרועות אותם. כדאי לך לעיין אצל ישראל כץ כדי לקבל עוד מידע. אבל הנה החלק הטוב, אם תעשה כל המעגלים של נאות, רציף, ברגע זה יוסברו להלן, המעגלים יכול לשמש כדי להגדיל את הגודל של השריר. יש להשתמש במעגל שרירי פעם או פעמיים בשבוע, ולא עוד.

זה צריך להיות משהו שאתה כאשר אתה רוצה לנער את הדברים, במקביל לנצל שרירי הזרוע שלך לצמיחה. עכשיו, כפי שאמרתי בעבר, כבר צריך להיות עושה סוג של שגרה של שרירי זה לקדם את מסת השריר, הגידול לפני התחייבות ההכשרה של מעגל. דרך הפעולה הזאת מגבירה את מסת השריר בגודל תוך זמן קצר. הקפד לבצע תרגילים בסיסיים עם עומס משקל בינוני למשך תקופה קצרה לפני מעגל. הנה דגימה של השגרה של שריר הזרוע הדו מעגל.

כדי לבצע את מעגל שרירי כראוי, עליך להעביר מתרגיל אחר עם רק 20 שניות של מנוחה בין, באמצעות משקל אשר יאפשרו לך לבצע 12 חזרות. באופן עקרוני להיות הכרחי יהיה זמן וסבלנות כדי לחשב אותם משקולות המתאימות. אבל ברגע שאתה להתאים, צריך להיות מסוגל לעשות את המסלול ללא מנוחה. לכן, לדוגמה, להפוך את התלתלים של הרגל עם בר עבור 12 חזרות אז השאר 20 שניות מיד לאחר המעבר הבא הוא המשקולת לסירוגין קורל ומנוחה ואז 20 שניות ואז, וכו ', וכו '. להבטיח לך תמיד תענוג להגיע לטווח של חזרות של 12, זה אומר ש פסוס את זה הולך להשתמש ואן להיות מתון יחסית. להבטיח לך על העבודה קשה ושאר רק 20 שניות בין התרגילים. הסוף אובייקטיבית היא המוגברת של השרירים האלה. המעגל היא שיטה מצוינת עבור ההיווצרות והגידול של שרירי הזרוע שלך ואני באמת אתן לך בגודל משביע רצון. כן באמת מחפשים להגדלת מסת השריר של הזרועות, במיוחד שרירי הזרוע שלך, לקבל. אני מקווה שזה עוזר.