זריחה יפה שלי

u T גר תמיד פעולות שלך, עם קצה האצבעות שלך לחיצה על העולם, שתפעיל אותו י הזוהר הקוטבי, השמחות, ניצחונות, צבעים: הוא המוסיקה שלך. החיים הם מה אתה משחק. אחד יומי עולה עם המשרד משוכנע כי היום הזה יהיה הטוב ביותר. זה צריך להיות עם זאת תמיד היחס האצילית ביותר שלנו. כי התרגיל רגשי ונפשי, באופן אישי, לאחרונה התחלתי להבין, לאט לאט השגתי תוצאות טובות. אני רוצה לומר את זה לסביבה שלי, חיי היומיום באיטיות משתנה באופן חיובי. זה כמו כאשר לוקחים מודעות וההחלטה ליהנות באופן מלא כוס קפה טוב. לחץ כאן משרד הביטחון ומצא עוד .

דבר זה עולה, תוספי תזונה ארוחת הבוקר של היום על ידי לגימה של קפה ומוכן להתחיל את היום. הפעולה של כוס קפה היא בעיצומו של הרוח מהורהר ויחס פיוטי לחיים. לפיכך עושה מבט אחד להיות יותר מהיר-תפיסה. הרעיון של איכות וסגנון הם המגובש את התודעה ואת חיי היומיום שלו. מאותו רגע אחד חי, חוץ מזה מהורהר המדינה, באווירה של ריכוז; הימנע שזה נופל אחד לזרועותיו של השגרה ובכך באזור של comodidada. מה היא להיות מוכנים לאתגרים של היום.

למצוא הארומה של כוס קפה, הנשימה, הנחישות לקחת שליטה על הגורל שלנו. תודה א לה וידה, עכשיו אני יכול להגיד לך שיש לי הזריחה היפה. להיות גם אותי תלוי כי יום הוא פורה וגם לילה מאפשרים לי לנוח כדי להתכונן ליום המחרת, כשיגיע הזמן, למות עם שקט נפשי, כי חיי כבר מוצלח ומלא ומעל הכל שובע. נכתב על ידי:.