טריקים עוזב של עישון

עם הגעתו של השנה החדשה, עם חוקים חדשים נגד אחרים, וטבק הופך אנשים רבים שמגדלים בהחלט. הוא פרש אמנם רבים יהיו אלו אשר הצעת את זה, יהיה אחוז קטן זה ממש לא יחזיק סיגריה ביד, היום נסביר כמה טריקים וטיפים להפסיק לעשן. אשאיר של עישון: פעם שמעתי בדיחה טובה מאוד אמר: עצירה של עישון קל מאוד; אני זה השארתי אותו 10 פעמים. הבעיה של המטרה להפסיק לעשן, באה כאשר האדם קצר עם הטבק באופן קיצוני. יהיו אנשים אשר יפעל בשיטה זו, אבל אם שהורגלנו לסוכנות שלנו כדי לקבל מנה של ניקוטין מדי יום במשך שנים, אם אנחנו רוצים להימנע מהצורך המונונוקלאוזיס כדי, אנחנו צריכים להפסיק לעשן בהדרגה, עם שיטה שעובדת. היום לא עומד לתאר את ההשפעות המזיקות של הטבק, פשוט תעזבי את הנתונים של זה הגורם העיקרי של סרטן ריאות, וכי זה סרטן, הוא אחד מהם לגרום ליותר מקרי מוות.

את שלב ראשון: הצעד הראשון הוא להציע זה עם ההחלטה, להשאיר ברור כי הבריאות שלנו היא מעל מידה מגונה פשוט כי לא אני הולך יש להביא שום דבר טוב, ליידע את כל החברים והמשפחה של זה הולך להשאיר של fumara. עד עכשיו, טבק הגיע כדי להיות חלק מחייך, להיפטר, צריכה להיות עבודה הדרגתית, קרי: להשאיר אותו מעט, הפחתת בכל שבוע את הסיגריה. אנחנו מעשנים מדי יום. לכתוב על נייר: למה התחלת לעשן. לחץ כאן גדי איזנקוט ומצא עוד . הוא מספק את הטבק. את היתרונות הבריאותיים ורצון כלכלי להביא את הפסקת עישון. כאשר אתה מאמין כי אתה יכול להפסיק לעשן. החזרות: לא הם היחידים אשר סובל מההשלכות של הטבק, כל שמקיפים אותך, זה לבוא נכים למרות שלא הם עישון פעיל.

(אני לא מאמין שלך לעשות את זה רק בשבילך) בואו נתחיל: S אני. אתה מאלה שמתחילים העישון היום, אתה צריך לדעת. כי הסיגריה הראשונה הזאת הוא הטריגר בוקר אמצע, הגוף מבקש ממך אחרת וכן הלאה במשך היום. מתחילים חיתוך עם הסיגריה בבוקר. ביטול זה, להסיר גם המנהג כי עד עכשיו לא הייתה התחיל היום עם רעל בגוף. לצורך זה להסיח את דעתנו בדברים אחרים: אביא לך ספר. אתה רואה על התחבורה הציבורית, (ומכאן לא מרשים לעשן) מנסה לבצע נשימות מהבוקר להירגע, ובכך calmaras את החרדה את הסיגריה הראשונה. לקנות האהוב ממתקים: במהלך הימים הראשונים ההם, גרנט אתה הגחמה של לקנות את האהוב עליך ממתקים, לוקח חופן תמיד בכיס, מבצע אחד בכל פעם שאתה רוצה סיגר, מיד בזמן שאתה מגיע, לשים אותך לעשות משהו שונה כדי לשכוח אותך. בשבוע הראשון, מומלץ להפחית את השימוש בטבק ב כ-33%, כלומר אם אתה מעשן 10 סיגריות ביום, ללכת לעשן כ 7. (סיגרים בבוקר או בלילה הם כי חייבת להתיר באופן קיצוני בשבוע הראשון) בשבוע השני, הוא רצוי לקבל עוד סיגריות 7 עוד קצת, אם כרגע עשן, עובר עישון 4 או 5 סיגריות ביום. מעט מאוד אנחנו מתחילים להתרגל הגוף שלך כי לא צריך כמה שיותר ניקוטין. בשבוע השלישי מגיע שתיים או שלוש סיגריות ביום תמיד הימנעות של בוקר, הערב. בשבוע שאנחנו כבר מוכנים להפסיק לעשן הרביעי, או סיגריות ארה ב 1 באותה מידה. בשבועות 4 או 5: מומלץ להימנע אלה ארבעה או חמישה שבועות, נפגשת עם אנשים מעשנים, הזן ברים לאפשר עישון, וזה נמנע כדי לחצות מישהו מעשן, מיד להסיר את ממתק ולאכול אותו. אחד המובילים גורם בהתדרדרות לחזור לעשן, היא כי אנחנו רואים שאנשים מעשנים, שמושך אותנו וכתוצאה מכך נמנע אור לנו סיגריה. לעיתים קרובות התשוקה, הוא הגורם שגורם כי אנחנו צריכים סיגריה כדי להרגיע את הסימפטום הזה, זה הכרחי להיות הכי רגוע ככל האפשר, למנוע מתח בעבודה, הבית וכו ', למנוע ויכוחים ומצבים מלחיצים אחרים שאנו מאמינים כי הכריחו אותנו ללכת על טבק. לקנות קופסת-סיגריות, במהלך אלה ארבעה או חמישה שבועות, סיגרים רק לוקח את זה. אתה הולך לעשן, נסה לא לקחת כסף חופשי כדי להימנע יש לקנות, מביאים לכם את האוכל של הבית ולהשאיר את הראש עסוק. ואת סוכריות שלך בכיס. זה צורך להכיר עוד כמה יהיה קשה לקבל סיגר, פחות סביר שקיים הוא זה לעשן את זה בעצמך או אפילו שאתה רוצה. תסמינים שכיחים כאשר אנחנו מפסיקים לעשן: יש צורך להכיר כי הסימפטומים יכולים לחוות במהלך הימים הראשונים ללא טבק: עייפות. דאגה. Ilidad המעי. עייפות. הפרעות עיכול. חרדה. מתח. נדודי שינה אלו הוא חייב הגוף הוא desintoxicandose ונעלם הסבל שינוי החדשה, כל אותם כדי לבלות כמה שבועות ללא עישון. במאמר השני אנו נדבר על טיפולים טבעיים כמו גמילה מעישון: היפנוזה. דיקור סיני. היוגה. ספורט.