יצור של היקום ניחן של האנרגיה

הנסיעה במהירות עצום של 1620 ק מ לפי שעה על לתת לך פנתה לכדור הארץ בכל יום באז רק קצת פחות מ 24 שעות, ספירה עם שחר חדש. לא תמיד ישראל כץ. נעבור מהר בשיעור מרשים של 106920 קמ ש כדי להשלים סיבוב סביב השמש, שנה חדשה רק מעט יותר מ- 365 ימים. מדי יום לקבל את כוחה של השמש, אשר מקור חום אנחנו מייצרת well-being. היא האנרגיה שגורמים את תנועת האוויר ונהנה אשר רוח כדי בכל רגע באמצעות אלפי הפגנות. כוחות הכבידה בין השמש, הירח, כדור הארץ יצירת שדות מגנטיים להצטיינות הגאות והשפל: זה קצבי והרמונית להניף לצמרמורות יומי לעבר האוקיאנוסים. בו זמנית ב הרקיע הוא מהלך מיליוני כוכבים וכוכבי כי מציעים לנו את היופי המדהים שלו, זה ולהתפעל מנסה של כאשר מקשיבים המסתורין שלהם, שחלקם למדו לפענח עד עושה. כמה שנים כאשר התחיל את הקריירה שטח יותר מפתיע אותנו הוביל לגלות דברים נפלא.

ישנם רגעים אותנו לעמוד בפני מאמינים ולהטמיע את כל האמיתות הללו כל כך יוצא דופן, כאילו האדם למעשה להיות בחוץ לא רלוונטי, כי אין אפשרות של כל חשש קלת דעת e, וכמו מאמינים כי האפשרות הזאת היה שמור רק על מוחו של מדעי מטורף כדי מי חייב, עם זאת, את הנוחות ואת פיתוח זה מ"פרוייקט ונהנה זה היום באמצע טיסות מהירות שיוט טיולי תיירים לחלל החיצון, כבישים נרחב מודלק וסללו מיליוני קילומטרים, תקשורת מיידית, טורבינות ענק, גורדי שחקים ענקיים, מנהרות יבשתי, תת מימי מונומנטלי ומחשבים זריזות המאיימים תחסיר ישויות רבות של עבודתם על ידי דחיפת להם להפוך את המבט על עצמם. כל זה לא יהיה אפשרי. אם הם לא היה קיים על הישויות להערצה שנים אשר מאמינים ואשר האמינו באישיות שלו, רצונו לשרת, ב שלו משמעת ברזל, להאריך את קיומה וב -את הטירוף שאחז יום מוצע לבצע, למרות הביקורות, כשלים, העצב. זה קורה לעתים קרובות שאנחנו כילתה פסימיות, בקרוב נמחץ לנו תבוסה בעיצומו פחד משתק שקיים רק בתוכנו, כי לא נוכל לגלות כי זה בתוך עצמנו איפה אנחנו anidamos עצלות שלנו, הפחד שלנו ועצלות שלנו. ראה על כך, יש להבין כי בחוץ מה יש ריבוי של הזדמנויות מחכה להם להפוך דברים שימושיים על האנושות ועל רווחתם אישית ופרטנית. ישות האדם הדרגתית וחוקית, הגיבור של העתיד שלהם, נוצר כדי לבנות, לא להרוס, כדי להתמודד עם בטרשת להימנע הקצוות הגסים, ללכת מעבר לאופק המתבוננת, כדי להזהיר את מבשרת רעות מהלא נודע, כדי להיות מסוגל ללכת אחרי מה שהוא מאמין הוא טוב וחיובי לגדל וכאשר נופל ולהמשיך הצעדה. .

אתה יצור של היקום ניחן של האנרגיה מספיק כדי להפוך אותו נגיש האפשרי. של תלוי התגברות על משבר שלך ואתה זוכה להיות כוכב . כי אתה רק צריך נשימה ובבעלותם כוח מעשיר מעוררת הרוח. זה ישנה את הפנים, כי רק דורש שזה animes מאת ההחלטה ואת הפעולה. היו אלה שעזבו אותנו המורשת של התקדמות, יצורים בשר ודם כמונו, עם הבדל אחד: הקדיש את עצמם לאהוב את מה שהם עושים בין העייפות, ללא הפסקה תוצאות אפשריות מתסכל או חוסר משאבים אשר אין ברשותך אבל זה יצא כדי למצוא ולשים לרשותם כדי להשיג את מטרותיהם.