כיצד לשחק בינגו 75 כדורים

75 כדורים בינגו הוא וריאציה של בינגו, כשמו הוא שיחק עם 75 כדורים. צורה זו של המשחק הוא מאוד פופולרי במיוחד ב ארצות הברית ו קנדה. אמנם יותר ויותר שזה מתפשט יותר ויותר למדינות אחרות. ומעל הכל הודות הבינגו מתפשטת באינטרנט. האפשרות לשחק באינטרנט מגבירה את המשחק המשתנים. הרוב המכריע של בינגו מקוון מציעים בכמה מאופנויות החוש להימנע שחקנים משתעמם. טוב, זה את הבינגו הכדור 75 ו איך לשחק: אם אתה לא מכיר החוקים של בינגו נורמלי אתה יכול לקרוא את המאמר שלי על הכדור 90 בינגו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את משרד הביטחון.

זה בינגו משתנה המשמש לשחק קלפים או קרטונים הממוספרים מ-1 עד 75. המספרים מבוזרת, המסודרים 5 שורות ועמודות 5. הכי סביר הוא כי בראש הקרטון לראות את הבינגו word. משחק רק עם משחק כדור 75 הוא ים מהר יותר מאשר כדור 90 בינגו משתנה. במשחק משחקים אלפי שחקנים לשחק מהר יותר, לדעת כי המשחק יהיה מקסימום מספרים עד 75.

סדר המספרים הוא תמיד באופן אקראי. קרטון או כרטיס יכול רק להיות מלא עם 24 מספרים, כי למרות שיש תאים 25, שאחת מהן היא תמיד ריק. בסוג זה של בינגו הוא בדרך כלל הקופסא האמצעי. המספרים ממוקמות תחת כל אות של המילה בינגו, תמיד על אקראיות. כך למשל תחת האות B (עבור בינגו) מספרים אקראיים בין 1 ל- 15 ממוקמים (שניהם כלולים). להלן המכתב אני מספרים בגילאים 16 עד 30, וכן הלאה עד לסוף המכתב או קרטון. הכדורים ממוקמים במרחק בינגו מקוון רולטה (זה במקרה של הפיזי בינגו, בינגו אולמות ובתי קזינו) היא תוכנית כי הוא אחראי על הקצאת מספרים בהתבסס על אלגוריתם. בינגו הפיזי, סוחר או עובד של בינגו הוא מסתובב רולטה והולכת את המספרים אחד, צועקים זה. צורת צועקים להם הוא למשל: B3! (זה אומר כי זה הותיר את המספר 3 בעמודה הראשונה) שחקנים מחפשים במספר שלך קרטון או כרטיס זה נעלם ואני מסמן אותו, קלפים, קרטונים קנה, שנאספו או שהוקצו לפני המשחק. השחקן הראשון כדי להשלים את המילה בינגו יש לצעוק בינגו ההפקדה. מומלץ לא לעשות זאת. אם אתה משחק בינגו מקוון כי היא אינה נחוצה, רק ארצה לשמוע את המשפחה שלך. קרטונים ניתן לשחק במספר דרכים: 1. על-ידי השלמת את המספרים 5 אופקית. 2 למלא את המספרים 5 אנכית. 3 למלא את המספרים 5 באלכסון. 4. כיסוי כל קרטון או מכתב. אם תכסה את כל פרסים קרטון תרוויחו יותר נהדרים Marcos Aldany, אני מקווה שאתה נהנה לקרוא את המאמר שלי ולא היה שימושי. אם אתה רוצה עוד בינגו חדשות לבקר את הבלוג שלי.