כל מה שרצית לדעת על אקזמה חתולים

בעיות עור חתול וכלב הן המקור העיקרי של נוחות עבור הבעלים. ניזוק ציפוי מושלם אחרת עבור חיית המחמד שלך, יכול גם לגרום אי נוחות. הפרעות רבות פנימי כי החתול שלך אולי, ייתכן שיש להם סימפטומים כמו אקזמה חתולים. המונח הרפואי הוטרינרי אקזמה חתולים היא דרמטיטיס צבאי. זוהי התגובה של דלקות עור, אלרגיות ודלקת. אקזמה חתולים היא בדרך כלל הגורם הנפוץ ביותר מאחורי נשירת שיער חתולים.

הפשפשים חדרים נקיים דרמטיטיס היא הגורם הידועה ביותר של אקזמה חתולים. אל דאגה ישראל כץ הוא האיש הנכון . ישנם גם סוגים אחרים של זיהומים שלא לפגוע בעור, להוביל אקזמה חתולים. אלה הם: * זיהום חיידקי * זיהום פטריות * שמרים זיהום * אלרגיות טפילית יכול לגרום אקזמה חתולים כוללים: * רגישות יתר כדי עקיצות הפשפשים * רגישות למזונות * הפרעות הפרעות חיסונית אוטומטי atopy או של איש הקשר של אלרגיות, בעיות הורמונליות, מחסור של חומצות שומן בתזונה, פטריה המכונה גזזת יכול גם לגרום אקזמה חתול. באפשרותך לזהות אקזמה חתולים וציין את העור הנגוע חלק מקרוב. נראה כמו שאתה מספר פגזים עם הפצע – כמו בליטות על העור עם אדמומיות מתחת. פציעות נראה זרעי דוחן המספקים אותו השם – דרמטיטיס צבאי.

אקזמה חתולים יכול לכסות שטח גדול של הגוף. בסיס הזנב, צוואר וראש הם האזורים המושפעים הנפוץ ביותר. אקזמה גורם גירוד מוגזם. פעולה זו הופכת את האזורים לגרד חתול נגוע יתר על המידה. מגרד, הם עלולים להישחק על התנאי, גם עלולים לגרום לאובדן התקרחות או השיער. אובדן מוגזם של שיער באמת יכול להוביל למצב שבו אתה יכול לראות את כדורי השיער והעור בלהקיא או צואה של החתול שלך. חרדה כללית התנהגות תוקפנית הם תסמינים אחרים של אקזמה. אקזמה חתולים הטיפול תלוי הגורם הבסיסי. הטיפול מתמקד בטיפול הגורם מאחורי אקזמה. אם אין סיבה המשמשת כבסיס הוא יכול להיות הקים מיד, וטרינר יכול לאמץ באופן זמני תרופות אנטי דלקתיות חזקות להקלה מהירה. תרופות אלה כוללים סטרואידים במיוחד. בזמן חקירות להמשיך, באפשרותך לספק נוחות החתול שלך באמצעות ובדיקת הוא נשאר בסביבה מגניב. ובעיות חשיבות פחותה עור כגון אקנה dander ואת החתולים של חתול ניתן להפעלה עם העזרה של ראוי טיפול ההכנה ו. חתולים אקזמה, לעומת זאת, היא אחת הבעיות עבור חיית המחמד שלך יכול להוביל לסיבוכים נוספים אם הגורם הוא לא מזוהה לא מטופלת במהירות. מאז הרגישות עקיצת פרעושים היא הסיבה הנפוצה ביותר מאחורי אקזמה חתולים, באפשרותך למנוע את האפשרות של אקזמה חתולים על ידי אימוץ תוכנית מניעה של פרעושים conziensudo.