כספות

כספות הינן רווחים רחב אבטחה המאפשרות למשתמשים שלהם כדי להיות משוכנע כי החפצים שלהם בטוחים יותר כאילו היו במקום אחר. ישנם סוגים שונים של כספות, וכל זה תלוי בשימוש שהם רוצים לתת: 1. כספות להגנה על מסמכים, אש וסיכונים אחרים נפוצים של גורמים חיצוניים אחרים מלבד האדם. סוג זה של כספות, מאופיינים על ידי ייצור שלהם, עקב כפול, בכפוף metallurgical תהליך מיוחד סגסוגת מתכת, היא מאפשרת בטוח להגן על תוכנו של גורמים כמו אש. כזה חזק של תיבות באמת יש פונקציה יכולה לפעול נגד perpetuator האדם, כי מבנה ועיצוב שלהם לא נועדו כדי למנוע התקפות כאלה, אולם זה יכול לעכב את המהירות והיעילות של שוד אפשרי. 2. חזקה הכספות. תיבות חזק זה סוג זה מתאפיין להיות יעיל בזמן כדי למנוע שוד, הם בדרך כלל מוטבעים על משטח יציב, כגון קירות או קומה, כדי למנוע את זה להיות מועברים לאחר מכן יפתח.

כספות אלו בתורו מחולקות, אז נוכל למצוא מצב בטוח מאוד המורכב מפתח הגנה כפולה, קרי, דרושים 2 מפתחות כדי לפתוח. כספות אלו משמשים ענפים קטנים של הבנקים, כמו שלה סגסוגת מתכת משולש ומפתח זוגי האופייני שלו, בסופו של דבר לגרום להם אידיאלי כדי לספק אבטחה יעילה. קמרונות 3. המסעדה מגישה גם את אותה הפונקציה של כספות, דהיינו כדי לספק אבטחה התוכן שלה, אלה חייבים להיות מוטבעת משטחים מוצקים, בגלל מה שאני עושה זה מעיל הקירות איזו תבנית גשמי קופסת מתכת קשה גם מורכב שער של אבטחה איתנה. היבטים כלליים של כספות כספות מורכבים בדרך כלל של חומר מתכתי, במקרים מסוימים עם שכבה מיוחדת של מיגון, אשר בסופו של דבר יגרום להם בטוחה יותר, על פי רוב, ובהתאם את האבטחה הדרושה, הם מורכבים משלוש שכבות של חומר מתכת, בין אותם ולהיות החיצוני, שכבה רכה. השנייה, לא פחות חשוב הוא מנעול כספת. זו יכולה להיות מכני או אלקטרוני, lock חייב למנוע כל סוג של מניפולציה, זה החלק הפגיע ביותר כספות. שירותים נוספים כספות.

למרות כספות יכול לספק אבטחה אמיתי בתוכן, זה אפשרי כי גם חלק שני שירותים אלה יעניין אותך: מערכת אזעקה אבטחה המרכזית: אזעקה בכל פעם כספת נפתחה, לאחר מכן מיד המרכזי האבטחה מאשרת באמצעות מנגנונים מתאימים שפיתוח ופתיחות היא על בסיס התנדבותי, שאינה מתאימה שודלעיתים קרובות לשלוח צוות לצורך אימות. פתיחה מושהית, בנוסף כספות עם פתיחה מושהית, ניתן להשיג. מה שאומר כי לאחר הוספת המפתח, תיבה יחידה נפתחת אחרי זמן מסוים. וכך למנוע שוד מהירה.