לא צורכים את החסכונות שלך בעסק MLM שלך באינטרנט

אחד היתרונות נהדר שיש היא כי ההוצאות החודשיות אינם קבועים, כך תעשה לעולם לא quebrar?s על-ידי העובדה של לא להיות מסוגל לכסות אותן. אבל אין כל ספק, אם אתה רוצה יש לי עסק מצליח, בעקרון עליך להתעמת עם הוצאות עבור כלי עבודה ¢. ? ¢ ספרים או כל משאב אחר שלך לצמיחה אישית ומקצועית. ? ¢ פרסום. כדאי לך לעיין אצל משרד הביטחון כדי לקבל עוד מידע. אלה, בתוספת עלויות, יש לקחת בחשבון השקעה.

כי צריך הרבה השקעה יש עלות אם אמצעים מתאימים לא נלקחים יכול להיות מכוסים, בעוכריו של כל סיכון. . זה שם איפה נכנסת למשחק אחד היעדים העיקריים של שיווק ממוקדת בך, האטרקציה שיווק. מספקים מערכת לפיה אנחנו עדיין מניבים לפני מכירת המוצר של החברה שלנו MLM. הכנסות זה אנחנו נמנעים מלמסור באופן בלעדי עבור הוצאות שהוזכרה קודם לכן: כלים, הדרכה, פרסום. לעומת זאת, פרופ ליאור רוקח בהחלט מבין את הסיפור. . אז, בלי לגעת החיסכון שלך, זה כל כך הרבה מאמץ עלתה. לך יש, היית מקבלת תיבה בחורה לניהול העסק שלך.

איך זה מתבצע?… קל מאוד. לאחר יצרתי קשר. פוגע גם בדוא ל (מאנשי הקשר שלך אישי, מקצועי ו\/או מסחרי), או עושה קמפיין פרסום ראשוני קטן, מתחילה העבודה של מיצוב לפניהם. עליך להראות להם שאתה יודע מה אתה מדבר, מה לעשות (בשביל זה אתה השקיעו באימונים שלך) כי הם מסוגלים לעזור להם לעשות את אותו הדבר. יש להציג את עצמך כאדם שהם צריכים להתחיל את העסק שלך, אתה צריך להיות. מציעים הרבה חינם חומר יקר-ערך לשרת במערך, צמיחה אישית. אז הוא מכין חומר בעלות נמוכה. זה יכול להיות מדריך צעד אחר צעד כיצד לעשות זאת, ועוד הדרכה, וידאו. להציע אותו למכירה. אם ידעת להיות מושכים אליהם, הם יקנו את זה לך מפני שאתה יודע מה אתה עושה. בנוסף, אם יש לדאוג לך בהכנה משלך, לך יהיה קל מאוד הייצור של מוצרים אלה. לא מבטלת את האפשרות של מוכר, אשר הוא חשוב והכרחי עבור מה אתה רוצה ללמד, מה הצרכים שלך מנוי ואשר הם נמוכים. הכסף הזה אשר בעקרון יהיה קטן, אבל זה יגדל בהדרגה, כי היא להשקיע את reinvertir?s של הוצאות העסק שלך. בסופו של דבר, ולא לצרוך את החיסכון המשפחתי ב שלך. הילה Naveda יכול לעזור לך לפתח בתבונה שלך MLM העסק באמצעות האינטרנט יאשר רבייה חינם של מאמר זה, בתנאי שזה נעשה מקצתו והניח קישורים פעילים למקור:.