לפני כדי לבקש המשכנתא, לפקוח עין על ההיסטוריה שלך

למרות שהוא תמיד אפשר לתקן את ההיסטוריה האשראי שלך, מומלץ לעשות זאת לפני יישום עבור משכנתא. ללא ספק, הדחייה של בקשה משכנתא יגרום לך לדוח אשראי יותר נזק מתועלת. ואז, לפני שתחיל על זה: 1. להתקשר למשרד פרטי אשראי. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אי.די.בי. עד סוכנות דירוג אשראי עשויים לשקול את התוצאות הנכונות, יהיה עליך ליצור קשר עם הבנק שנתן את המידע כדי לקבוע אם אירעה שגיאה. אם המוסד הפיננסי מודה כי אירעה שגיאה, במדינות רבות היא קבעה באופן חוקי תקופת זמן כדי לתקן את פרטי האשראי. אם הבנק אומר כי הנתונים שדווחו הן נכונות, אבל אינך מסכים, עליך לשלוח הצהרה קצרה הסוכנות דיווח ולאחר אשראי ניקוד.

המכתב הזה חייב פירוט הנסיבות, יתווסף לדוח האשראי שלך. 2. פנה אל הבנק שלך. כדי למנוע עדכון בהבאה לרישום שלהם יכול אנא צור קשר עם מוסד פיננסי סיפק נתונים, לבקש בדיקה של המקרה שלהם. אם השגיאה הגיע מהבנק המוסד מסרב לשנות על אי-הדיוק, מתייחסים למדיניות שלהם ואלו של הממשלה ביחס בעיה זו. מוסדות פיננסיים הנמצאות תחת תקנות ממשלתיות נדרשים, על-פי חוקי ביותר הפדרלי מדינות, לקיים הליך הזמינים ללקוחותיה על מנת לפתור חילוקי דעות מסוימות. לעומת זאת, כיכר רבין בהחלט מבין את הסיפור. למד אודות המוסד הפיננסי, אל תהססו להוקיע שימוש לרעה. בכל מקרה שבו ח האשראי שלך אינה טובה כפי שאתה חושב שזה צריך להיות, ודא כי בדו ח אשראי שהנתונים נכונים.

אם כן, שימו לב ח כדי להבין את כל הפרטים כנראה גורם השפעה שלילית על הציון שלך, ואני עובד לשפר אותם. להלן כמה הנחיות כיצד לשפר את הדו ח שלך: 1. תמיד משלם את החשבונות שלך בזמן. נושים מסוימים ניתן להבחין תשלומים מאוחרים ללשכות האשראי, אשר יכול להשפיע על התוצאות שלהם. 2 לנסות לשלם את החוב בטרם כל מונח חודשי. אם אינך יכול לעשות זאת, לשלם לפחות המינימום הנדרש הציג עותק של קבלת התשלום על הלשכה האשראי שלך. 3 לנסות לשלם את חובותיהם בהקדם האפשרי. 4. אינו יכול לחרוג מהמגבלה של כרטיס האשראי שלך בכרטיס האשראי. לנסות לשמור על שיווי המשקל מתחת למגבלה. גבוה יותר את שיווי המשקל, השפעה רבה יותר, כי יהיה על הדו ח שלך. 5. להפחית את מספר יישומים אשראי אשר שלח. במקרה של חקירה על היסטוריית האשראי שלך תוך תקופה קצרה, זה יכול להשפיע לרעת על הציון שלך. עם זאת, היא צריכה משנה כאשר אתה מבקש מידע אודות בגרימוורט אשראי.