מאתיים שנה

הם רכלנים מאשר קצת אדום נוסף עודדה את החלוקה של ספרד האהובה שלנו, אינה אדום גם, ולא כי לא שאהבת כמו הובלנו אותו עם מתנות מזהב טהור פעמיים בתוך פחות ממאה לארצו. (הראשון היה לא חוקי, אבל השנייה, red shift, באמצעות מילים מרקנטיליסטית הגיב כי לא היה רווחי יש כל כך הרבה זהב בספרד). איזה צירוף מקרים! אולי, אבל בשתי הפעמים היה אדום ששימש את ממשלת ספרד הובילו המעניקים את המתנות לרוסים היקר שלנו. למרות ככל הנראה העודף האחרון לא היה אתה אוהב וחושב אולי הרוסי הגדול כי זה הזמן גבוה כי המדינה שלנו הוא balcanice, אולי, אבל זו לא מגיע זה אומר לקהילה הבינלאומית: בספרד ישנם בדלנים, ואז לתמוך בהם שם. זה לא מפתיע כי אחת הממלכות העתיק ביותר באירופה, הוא קשה לפצל או לשבור. וזה לא כי לאחר מותו של הדיקטטור מאוחר היינו במאה האחרונה, האדומים לא היו על ידי .

עבודה, אבל צורך לחכות שזה יהיה השנים הראשונות של המעבר כדי להתחיל, נראה עיכוב הכל וזה יש עדיין לא נתן להם הפירות הרצוי. . כן, כבר, את ההוראה איבדה את רמת (אבל זה עדיין לא מספיק, הכבשים נדרשים) עלות הספרדים ולקבל את האינדוקטרינציה של קורס חדש של הממשלה אדום. אבל הם יש התקדמות גדולה בסטנדרטיזציה אזוריים, קרי הייתה מבותרת תרבות של הממלכה, הגיאוגרפיה שלה, את השפה שלו, חוקיו, מיסוי גם מנסה ליישם חוק של הזיכרון ההיסטורי, כי חטיבת מבלי אפילו להיות מחולקת, אוטונומיה שביר המערכת היא עדיין לחדר שלו. מאמציו לבתר את ספרד האהובה שלנו זה עולה יותר מאשר מה שחשבת. אבל יש להם את ניסיון. יש חיללה את הבנות שלנו.

ישנם קולות לבתר לתחום למרות רק לפני כמאתיים שנים עמנו למרות הבורות שלהם, הם מרים נגד. הצבא של הגדולים האימפריה של אירופה באותה תקופה. בתוך כמה שנים אני מטיל בספרד. אולי שלנו מעט מאמץ את החיים הטובים אנחנו כבר היה שנושאים ונותנים לאחרונה, ביכולת שלנו לעמוד בפני השליטים ובדיקת חומר כל כך הרבה למדינה, אזוריות ועירוניות לציבור lifestylers אחרים משעמם של הסביבה הציבורית. זה החליש אותנו כעם, ועכשיו הגיע הזמן עבור u כמה אחרים ייתכן הפץ הזה יפה העוגה שנקרא ספרד. יש צבא פולש, הם רק הדמויות לחייך, לדבר ולדבר ואת המילים שלהם נשמע לשקר וסיפק כפי שהם עוברים מחסינות זו של גורמים רשמיים, ובכך טופס לא לבקש מהם אחריות ומתחיל להרחיב את השאלה הזאת של שיטת הבחירות המורכב הצבעה אחת לארבע שנים, מאז זה יכול להיות הטעיה רבתי שאנו מציעים, כלומר הוא אולי הצורה של תנו לנו לשבור את הריבונות שלנו ולמען חירותנו. ואני אומרת את זה, כדי שתוכל להפגין זה שזה מחסינות מודה משקר במנהיגים שלנו. ולפני . השקרים, ההצבעה היא עיוורת, הצבעה עיוור, זה בקושי מעשה של חופש ושל ריבונות.