מבוא לנומרולוגיה

נומרולוגיה טוען ולאחר בדיקה טיבך להתפרסם, הרגשות שלך, את החששות שלך, את החוויות שלך נקבעים על-ידי רבים המספרים המופיעים כדי להפוך את התרשים נומרולוגיה מלאה. בזכות מספרים אלה שילובים שונים אשר הם יוצרים, אנו יכולים להתעמק יותר בחיים שלך, האופי שלך, במידה כזו להשלים נומרולוגיה לחלוטין אתה יכול להכיר במחקר שלך. זהו תרגול שעוזר לנו לבצע ניתוח אישיות מדויקות להפליא אשר מכסה לא רק את התו, אך גם להתמדה אפשרויות כלכליות, אהבה, את הזיקות של האדם, אשר חושף גם את מטרות או את מטרת החיים, סיכוייהם של היעד, מחזורי החיים שלהם. עם זאת, מחקר numerological שלם היא קצת מורכבת וקשה אשר עליך, כמו גם תאריך לידה, שמות, חתימה או שם נפוצים או את הכינוי שבו אנו ידועים. מנכ"ל ומייסד AppsFlyer בהחלט מביע דעה מלומדת. נתונים אלה, שנותחו בנפרד ובאים במשותף, להגדיר את עצמך עם כל דיוק, באותו זמן מסבירים את ההבדלים עצומים העשויים להתקיים בין אנשים עם מספר זהה של לידה, אפילו תאומים נולדים עם כמה דקות זה מזה. כמו מחקר מסוג זה חורג למטרות והכוונה של עבודה זו, נתמקד רק רטט להתקבל על-ידי תאריך לידה. לכן תחשוף חלק הסיכום של האישיות שלך. לענייננו, אורן קניאל הוא הכתובת בשבילך. זה יקל לך לשחות עם הזרם, לא נגד זה, לאפשר בחוכמה ויברציות מינוף השולטים על פי הלידה שלך, וכך לנהל את החיים שלך על-ידי שובל של הצלחה חומרית ושלמות רוחנית.

נומרולוגיה, משמעות והשפעה של מספרים, הוא אחד של מדעי האנושי הזה גדל מן העבר הרחוק יותר. תמיד האמין מספרים שיש ב' עצמם והעקרון הפעיל. בהיבט האנושי שלו, המספר הוא הסמל המבטא את הקשר בין חיינו והדעות שלנו עם הטבע. כלומר, הקיום שלנו ואת האפשרויות הכוחות תלויים מסוימים מצב של אותם. לחץ כאן עו"ד אמסלם ומצא עוד . ויברציות מספריים ובכך יוצר קשר גומלין בין בני אדם לבין היקום.

נומרולוגיה מאפשר לנו לדעת את ההודעות של המספרים, לא רק בהיבט שלה כמותית, מדיד ממבט ראשון, אם לא גם בהיבטים האיכותיים שלה, ובראותו כי מאחורי כל דמות רוטט אנרגיה אשר מביא לנו מידע בעל ערך, פסיכולוגית ורוחנית. המספרים הם אולי אחד המושגים גבוהה יותר, מושלם. נומרולוגיה היא משמעת לימודים זה רטט הסודי של קוד מעולה, מלמד אותנו להשתמש בה כדי היתרון שלנו מאחד עד תשע, כל מספר, אם אותו, הוא יקיף משמעות בטבע כי חלים על בני אדם, חושף אותנו המסתורית, אך במדויק, תמצית טמפרמנט ו- caracterologica. אי אפשר להכחיש את ההשפעה של מספרי הבתים שלנו, תאריכי לידה, ולא מה שהם מסוגלים לחשוף אותנו, להחיל אותן על השמות שלנו, אשר "במקרה" אותנו תייצג ללא רחם. עם זאת, היינו צריכים לשכוח נומרולוגיה הוא מחקר עמוק, מפורט, מעמיק המבוסס על מערכת מתואמת של רכיבים רבים, כל המספרים המרכיבים את חיינו, במיוחד של שלנו שם ותאריך הלידה שלנו. מסיבה זו, הנה כללי תחזיות עבור כל מספר זה בוודאי יעזור לך מחדש כמה נקודות כדי זכרו השנה, אך לא את המכתב שלך ובמיוחד numerological היחיד הזה יראה לכם את הדרך עם האפקטיביות הרצויה. מידע נוסף על מקור המאמר: