מהו מותג? תכונות של מותגים

מותג הוא, כדי להגדיר את זה במונחים פשוטים השם של מוצר. אבל ישנם היבטים רבים נוספים המעורבים הקונספט ואת מאפייני מותג, זה קשור איך הצרכנים רואה את זה. לפיכך, הצבעים של החברה, הלוגו שלה וסימנים שלה לבוא להיות חלק חשוב של מותג. ? למה הוא המותג כל כך חשוב לצרכנים מסויימים? . זה מותג נושאת מספר היבטים שהופכים את הבידול של השירות או המוצר המשויך המותג, ואת החברה, ההבטחה. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת . ומכבד אלה באילו טכנאים שיווק המוקד כדי לסמן של התמונה, אישיות ייחודי ומיוחד המבדיל אותו מאחרים באותו ענף, גנרל אחרים.

מה מצפה מוגדרת במוחו של הצרכן הגומלין ביניהם תכונות של המוצר לבין המותג, ולכן הפרסום לשרת אז בשביל לתקשר מה מציעה לצרכן באופן מהיר ויעיל. עם זאת, זה לא את היתרון היחיד של עובד על המותג של מוצר: המותג מייצג יצרן והיוקרה שלה. מסיבה זו ההכרה מותג הוא לא באה ההכרה היוקרה של החברה מאחור, ובכך לחזק את המותג. ואת זה חל לא רק המסחריים, בלי גם לאלה של ישויות ללא רווח או מפלגות פוליטיות. במקרה זה, המותג הוא הבטחה של רעיון, מושג, ואני לא מוצר או שירות.

אולם ההצלחה של מותג זה משהו צריך לעזוב לא להיות להיפטר כדי אקראית. עליך להיות התוצר של לעמוד בדרישות מסוימות שיאפשרו את ההכללה שלו בשוק: חייב להיות רצוי קצר, להיות פשוט של בטא, מזהה זוכר, יהיה נחמד אם באוזן או eufonica, בטח יש קונוטציות חיוביות ושל להיות מזוהה, אין סיכוי למוצר או חלק של התכונות שלהם, וזה, בזכות כל זה, היא להבדיל אותם סימנים של התחרות… כאשר מותג פוגש מאפיינים אלו, ככל הנראה הצרכנים לבחור אותו מעל המוצרים והשירותים שמציעים את היתרונות. למרות שני או מוצרים נוספים יופיעו בכל, הצרכנים הגיעו לראות המוצר הטוב ביותר של מותג מוכר, מוערך.