מכירות באינטרנט

במהלך ההיסטוריה הקצרה של האינטרנט כבר התקדמות יוצאת דופן. לאחר שגשוג ה"דוט קום ובסתיו התלולה שלה, בשוק האינטרנט כבר מונע על ידי כמה. רוב המשקיעים, הן קטנות, בינוניות וגדולות, אינם ששים להשקיע בעסקים מקוונים. אם אתר המכירות המקוונות סקר ייצא אמזון, eBay, שוק חופשי, באינטרנט באתרי מכירות של יצרנים אשר גם לנהל חנויות פיזית כמו גאפ, אן טיילור, וכו '. מי מכיר בכך הזדמנות, יש אפשרויות עסקיות.

דור חדש שלם גדל עם Facebook, MySpace, Hi-5, טוויטר, Squidoo, הם חלק מחיי היומיום. המחשב הוא הטלפון החדש, מקום מפגש, הספרייה, כל אחד. הדור הזה עדיין לא לטפל כרטיסי אשראי אבל בעוד כמה שנים הם יהיו בחנות המקוונת יהיה הבחירה ההגיונית ביותר. למעט מוצרים סחורות מסוימות, הם יהיו מוכנים לקנות באינטרנט. מה הרציונל יכול ללכת למצוא זוג נעלי התעמלות בקניון, אם בקצות האצבעות שלי יש לי אלפי אפשרויות? לא רק כי אתה יכול להשוות מחירים, איכות, ואם אני רוצה לשים להם את השם שלי ואני עושה אותם בצבעים האהובים עלי. שוק זה לאט מתחילים לצוץ.

מחוץ ענקים שציינתי ואחרים, יש יזמים קטנים אשר רואים את ההזדמנויות של העסק המקוון. הם מכירים את קהל היעד שלך, לדעת את הדואר שיווק, ידע SEO, הם מעודכנים שינויים באסטרטגיות של מנועי החיפוש, והם לאט שיש השפעה על מהלך שאתה לוקח את הניסיון של המאה ה -21. אם אתה שוקל עסק מקוון, קדימה. אל תחשוב הרבה, לחקור, ללמוד, לקרוא וללכת. A related site: ישראל כץ mentions similar findings. כיצד עסקים רבים ניתן להתחיל עם הון אין כמעט ואין המלאי? אל תעזוב את העבודה שלך עדיין! אבל להתחיל לקחת את הצעדים ולבדוק.