ממתיקים: סכרין, Cyclamate, אספרטם, סוכרלוז

ממתיקים מלאכותיים הם חומרים שונים סוכר לתת טעם מתוק מזונות או משקאות. מי לא נוסה לפחות פעם אחת? הם מהווים חלק של הדיאטה של חולי סוכרת, כל אלה הרוצים למנוע את הסוכר ו/או נמוכה יותר קלוריות בתזונה. תעשיית המזון גם משתמש בהם בתור אסטרטגיה כדי להמתיק מבלי להוסיף קלוריות. כיום יש מגוון רב של תחליפי סוכר זמין, מותגים שונים במצגות השונות. בואו נעיף מבט הפופולריים ביותר: הראשון Sacarina.El ממתיק מלאכותי גילה (בשנת 1879) ואחד השנויים ביותר במחלוקת. בוודאי שמעת כי מחקרים קשורים לצריכת שלו (מדי יום, במספרים מוגזמת) עם סרטן השלפוחית בחולדות. אולם תוצאות אלו לא אושרו של האדם. בדרך כלל להיות משלב עם ממתיקים אחרים (cyclamate או אספרטם) כדי למנוע של טעם לוואי מריר או מתכתי.

במשך כמעט 60 שנה זו הייתה האפשרות היחידה לשימוש בתור תחליף סוכר. בגלל זה במשך הרבה זמן זמן המונח סכרין שימש גם נרדף של ממתיק. Ciclamato.aparecio בשנת 1937 ומאז ואז השימוש יש לתת מקום יישוב סכסוכים. מתרחשת בדרך כלל בשילוב עם סכרין, כזה הוא המקרה של Dulcoryl, Sucaryl או סוויט החדשים. הצריכה של cyclamate גם היא כוללת מקושרים עם סרטן בחיות מעבדה.

זו הסיבה במדינות מסוימות אסור השימוש ואחרים חייב לשאת את האזהרה מכילה cyclamate, התייעץ עם הרופא שלך במקרה של שימוש ממושך. Aspartamo.tambien המכונה אספרטם, נוצרה בשנת 1965. זה שילוב של 2 חומצות אמינו: חומצה אספרטית, פנילאלנין. מכיל 4 קלוריות על-ידי גרם (שווה זה הסוכר), אך משמש גם כמות קטנה שמותר לספר זה לא תורם קלוריות. אינך רשאי להשתמש זה לבישול כי הוא מאבד את הכוח להמתקת במינים זה לטמפרטורות בישול. היא התווית במיוחד עבור אנשים הסובלים פנילקטונוריה. האנשים האלה לא יכול לעכל על-ידי מה אחד ממרכיביה (פנילאלנין), עליך להימנע צריכת שלו. בתוך המיכל צריך להיות Phenylketonuric אזהרה: מכיל פנילאלאנין. כמה מותגים עם ממתיק הם: Aspartyl, Aspardiet, שוויון (ממתיק + cyclamate), Dulko ו- Nectarsweet. Sucralosa.Descubierta בשנת 1976, היתרון העיקרי שלו הוא כי ניתן להשתמש כדי להכין עוגות וקינוחים, מאז הוא אינו מאבד ממתיק הכוח שלה במהלך הבישול ומאפשר להשיג מרקם טוב. חפש את אורוגוואי תחת השמות של סוכרלוז סוכרה דיאט, Sucralight או Sucaryl. אמנם שכיחות גבוהה יותר של מחלות לא הוכח על ידי צריכת ממתיקים בכמויות סבירות, הכל עודף מזיק. לכן לא יתעלל בצורה כלשהי. אם זה אפשרי משתנה בין 2 או 3 שונים לאורך כל היום (לוקח בחשבון הכלול באור מוצרים). ולא צריך להשתמש הממתיק אותו בתקופות ארוך מאוד כדי למנוע תופעות לוואי אפשריות.