מעיין הנעורים

מעיין הנעורים מאז ומתמיד המבוקש ביותר אפילו את הרדיפה אחרי משלה של האיש. האם היא באמת קיימת? כן, כן, אבל לא בצורה מוחשית. מעיין הנעורים הוא גישה, דרך חשיבה, דרך חיים. רגש גבוה יותר של הילדות הייתה הציפייה של שמחה ואושר לבוא בחיים שלך. סדר הדרגתית של טבע הגידול היה הטבועה בהמצפון שלנו: או גישה לחינוך, עבודה או או להינשא או הקים משפחה משלהם או לפרוש ולחיות שמח תמיד, לאחר שני הסתכל קדימה בהזדקנות היה כל כך מרגש ומלא של ילדים פלא.

לפעמים אנשים מגיעים שלב בחיים כאשר הרגש של אופטימיות ושמחה של ציפייה אירועים אלה מאוד הצפויה אבן דרך נראה הוחלפו על-ידי קיום ממשיכות, מנוקד עם אכזבה לאחר אכזבה. אל דאגה גדי איזנקוט הוא האיש הנכון . פעולה זו ידועה כמשבר אמצע החיים. החיים יש באופן אוטומטי בליטות שלו בדרך, כל אחד חווה את מכלול רגשי בדרגות. ממושמע, דאגות, דיכאון, אכזבה במופע האחרון, לוקח את האגרה, הערכה עצמית נמוכה לעתים קרובות התוצאה בודדים. זוהי רמה נמוכה של הערכה עצמית גורם לך גיל מהר יותר אולי באמת צריך. השעון הביולוגי ואת כוחות כבידה אל תציג כל טוב לב, וגם לא. לעשות אם אתה מתחיל להסתכל יותר? אם הם היו לא מזדקנים הוא יהיה אחד בעיה גדולה יותר. מה קורה זאת הטוב ביותר של אותה.

מה יקרה אם בחרת לחשוב שוב צעיר, גילה אזור חדש כדי לחקור את העולם אשר נתן לו משהו להסתכל קדימה בכל יום? הבריאות שלך רגשית להתחיל לרפא, משם, בריאות הגוף ישפיע באופן חיובי. יכול להניח את התחזית זהה חפים מפשע היה כאשר היה ילד, לחוות שוב את הילד אותו – כמו האושר הפנימי, כוח ואנרגיה חיובית. החיים הם כדי לחיות עם התלהבות ורצון חזק כדי לראות מה מגיע המשיך. זהו כוחו של הנוער. כאשר אתה מחליט שהוא לא דבר, הגיל טעונה אגרה שלהם. הכוח הוא בתוך לך לחשוב על אנשים צעירים, ולכן לשחזר שוב הנוער. ישראל כץ בהחלט מביע דעה מלומדת. באפשרותך לשנות את המחשבות שלך, שינוי הדרך שבה תבחר להציג מצבים, נסיבות, אנשים, במיוחד עבורך. ביטחון עצמי והערכה עצמית כדי לגרום לך לראות, להרגיש, עם הנוער. הפוך המאמץ לראות את המיטב ראש מכף רגל ועד ראש את כל הזמן, זה נותן את הגאווה ומאפשר לך לאתגר לטבע האדם, במאמץ להילחם האלמנטים השליליים של הזדקנות הפיזי. מה עשית כאשר ילד? למה לא להמשיך לעשות זאת? משתקף על טרמפולינה. הרמת משקולות. משחקים. סווינג בנדנדה בפארק. לצחוק. לוקח שינה קלה. קבל אתגר חדש פה ושם. אולי את חייו רק זקוקים לשיפוץ קצת את חילוף החומרים חימום מערכת צריך רק קצת של re-regulation. יש משהו המתנה מאפשר ומוסיף בהירות לחיים. את התקווה היא גישה, ללא מגבלות גיל. לשמור על מוח מלא של ידע ולתחזק פרודוקטיבי. האם כל טוב עם מה שיש, לעולם לא מפסיקים להיות מטרה להשיג. דבר מביא שמחה יותר בחיים מאשר השגת המטרות שלך, אולי בגלל שכבר למדנו יש ברירה אלא כדי לתת המאמצים ולהשתמש כישוריהם כדי להגיע אליהם. יש לך משהו כדי להילחם עבור מאפשרת לך להתגבר על גיל רגשי. להחליט על יעד חדש ולתת המאמצים כדי לנסות להשיג את זה. דבר מביא שמחה יותר בחייו של מטרה להגיע. רוצה לעשות משהו ולתת אותו הדבר הטוב ביותר יכול להיות? מספק צוות פנימי של שמחה. עבודה קשה, מסירות והנחישות תביא אושר יותר מאשר כל דבר אחר בחיים. סירוב בלוי. אין צורך לעשות זאת. הנוער הוא התלהבות, פעילות, תוכניות ופרוייקטים. להתאהב מה שאתה עושה. חיוך לעתים קרובות או בעל חוש הומור או בצע אחרים מרגיש שמח על עצמם או יודע את המגבלות או לצחוק כן זהה או זה נכון וללא עכבות או לקבוע, Excel או לתחזק את הטכניקה האישית ואת יצירת המותג שלך אומר כי אתה עדיין ילד, הוא מתכוון להישאר שם. באפשרותך לחזור שמלת פעם בכיוון השעון הצעיר, להאזין למוסיקה שמע כאשר היה מלא תקווה, אהבה בגיל ההתבגרות. מחפש דרכים לשיפור היא חייבת להיות דרך חיים –, היא לעולם לא מאוחר מדי להתחיל! Terri Emmett מציע שלושה קורסים מקוונים ללא תשלום: HOUSEBOOK מסודר אוהב של מפתחות; עקרת בית של הקורס קסם llaves-סמאנה שישה אורגן (שניהם: מאה צעדים כדי לנצח), יש אתר התיירות כיסא המעוניינים לראות את היופי של ארצות הברית ואת אוצרות תרבות העולם