מפגשים

דריד. סמוך לסוף העולם, שם היא בחירה ייחודיים עבור מי אוהב המרינה פאונה, קשר עם הטבע. חצי האי Vald?s, כונתה כך הוא אזור המציע התבלינים הללו. למרות השם של חצי האי Vald?s משויכת אובלנה דרומית צופה במהלך החודשים ספטמבר, אוקטובר ונובמבר, זה לא החלופה היחידה בזמנו של איש הקשר. פילים, אריות ים, לווייתנים הרוצח ופינגווינים לפצות רפרטואר מלא עבור אלה המעוניינים במהלך חודשים אלה. עד סוף אפריל, הלווייתנים הם הגיבורים העיקריים.

מרוכזים באזור של קאלטה Vald?s, בפונטה נורטה, בקצוות הצפוני והמזרחי של המצר, בהתאמה, הדולפינים האלה נמצאים מטרים ספורים מן החוף. המרחק הזה סביר כדי לשלוט בעתיד טרף: גורי אריות הים. מייצר את מה שידוע. מייג'ור קרטר, מופע ייחודי בעולם. כשהגאות מגיעה נמוכה היא תיצמד החוף נותרו מוטבעים בחול, ואז לחזור אל המים עם מזון. גם בימים אלו, עד אמצע החודש הבא, איש הקשר של פינגווינים הוא אפשרי. באזור של פונטה נורטה הוא estancia San Lorenzo, מפני שבו אלפי מגלן מלמד cr ias שלהם כדי לשחות וכדי לצוד פינגווינים נתפסים.

יכול להיות שנצפו Caleta Vald?s והן פונטה דלגדה קבוצות של פילים ואריות ים. האזור המכונה אל ארנל, שכן הוא הנבחר על ידי זאבים, פילים חבר ולעבור את השיער ראוי לתשומת לב מיוחדת. לאוהבי הטיולים אורבאניים ותרבותיים, פוארטו מאדרין היא המקום הנכון. . זה לא רק העיר הגדולה ביותר באזור זה, אך הוא כולל גם תוכניות תרבות ופנאי ? חובה. כדי לתזמן: המרכז אורגני (מרכז הראשון ברמת פרשנות אקולוגי), המוזיאון החקר הימי, מדעי הטבע, המוזיאון לאמנות. לסיכום, אזור זה של המחוז ארגנטינאי של צ'ובוט הוא גן עדן טבעי האמיתי וזו הזדמנות עבור מי שאתם נהנים כל הדרך לא- אלימים. יש אתר, שבו אתה יכול למצוא הצעות רבות עבור חופשה מרגיעה. הביקור, תמצאו עצות כדי להפוך את הנסיעה שלך להצלחה.