משחק של טיפשים

קיבלתי אימייל בשבוע זה עם שאלה (להלן) שגרם לי לחשוב על הכדאיות של ביצוע סחר כקריירה. ללא קשר מסחר הזמן שלו, הכישורים ונכסים מסחריים הדאגות לטווח קצר הרלוונטיים כל שוק particpipants. שאלה: "שונה ישנם הרבה אנשים אשר אומרים כי יום המסחר הוא עבור" טיפשים ", וזה מאוד קשה להתפרנס מן היום הראשון של המסחר. מהן התצוגות שלהם? הסחר הוא כמו רוב העסקים, אך היא דורשת מחויבות והתמדה. הוא אף פעם לא קל לזכות בכסף, אך אנשים שהגיעו להשתלט כישור זה נראה קל. סוחרים בור מוצלח באמת אני כבר ידועים מאז מסחרי קלה מאוד, נוחה alluringly, אבל כולם היו שנים רבות של ניסיון מאחוריהם. כל איש עסקים מצליח כנראה כבר כמה מאות כבר ניסית, נכשלו. אני חושב שאנשים לא בפעילות יזמית כלשהו אם הם להתקרב ללא הערכה והבנה של מה היא הנדרשים להצלחה.

שרוב הסוחרים אינם עושים זאת, כי להם אין הכרה כזו מי צריך ציפיות לא מציאותיות של עצמם. כל סוחר אשר מתחיל עם ציפייה להיות הצלחה מיידית היא יצירת עצמו את כשלון. אף אחד לא יכול להחליט להיות גולף מקצועי, ונניח כי אתה יכול פשוט להרים שקית של מקלות והתחל זכיה בתחרויות. עם זאת, סוחרים מתחילים לעשות זאת כל הזמן. רק כדי להתחיל עם ההבנה לסחור היא מיומנות מתפתחת עם הזמן, דרך החוויה, היא דרך מפעיל רוקי לפני התחרות. מיומנויות בסיסיות 2 בסחר, במקום הראשון שם הוא היכולת לחזות את השוק (קריאה), ושנית, יש המשמעת כדי לבצע את תוכניתו. כדי ללמוד כיצד לקרוא את השוק כבר ניתן להשתמש סימולטור המסחר ו רק יתחיל לפעול כאשר אתה הוכיחו את עצמו כי ניתן לצפות מראש שוק. משמעת, עם זאת, צריך להיות פיתח נבדק בעולם האמיתי.

משמעת היא באמת עיקרה של החומר, וזה כאן כי רוב סוחרי ליפול. כשלון הוא בעיקר בשל העובדה כי לא באמת מודע חשיבותו. הוא רק התחיל, כמו סוחר מתוך כוונה לפתח משמעת שלהם ממקם אתכם לפני הסוחר לממוצע. אם אתה יכול לפעול עם המשמעת (כלומר, להיצמד לכללים ומגבלות משלהם) אשר אינן 95%! כך הייתי אומר עבור הסוחר אשר שואף ממוצע, המסחר הוא משחק של טיפשים, אבל עבור אלה מאיתנו המיקוד של החברה כמו עסק, עם הבנה ברורה של האתגרים הייחודיים המוצעים על ידי סחר, קריירה מתגמלת ומספקים. מלקולם רובינסון LIFFE בור הסוחר סוחר & אלקטרוניקה