ניהול ידע: רמות, ניהול מערכות הדרכה

תקציר: האסטרטגיה של החברה הנוכחית של מידע וידע הוא בקידום השיפור של מערכות רשת עבור העברת הידע, לתת עדיפות הכישורים האינטלקטואליים של מנגנונים חברתיים מורכבים של דו-קיום ושיתוף פעולה. המעבר לאוניברסליות וירטואלי כופה לתכנן מחדש את הידע האוניברסלי, תומכות ביציבות רגישויות ועמדות המבוסס על מחשבה עכשווית. ההתפתחות הגוברת של טכנולוגיות שהם השנה (20 עבור ה-PC) ו- 30 עבור דואר אלקטרוני הצליח להביא מן הקולות האחרונים, קולות לנוע בתוך מערכת כוכבי הלכת וירטואלי. להגיע במהירות שולחן העבודה שלנו כל כך הגלום בעתיד – לקרוא מה יהיה לנו לחיות – בתגובה לשאלה לדעת אם הזמן הקיים ביקום. האסטרטגיה היא עכשיו לקידום השיפור של מערכות אלה עבור העברת הידע, לתת עדיפות הכישורים האינטלקטואליים של מנגנונים חברתיים מורכבים של דו-קיום ושיתוף פעולה.

המעבר לאוניברסליות וירטואלי כופה לשקול מחדש את הידע האוניברסלי, תומכות ביציבות רגישויות ועמדות המבוסס על מחשבה עכשווית. אפרופו וירטואלי, נעשה את זה ביחס תופעות שאינן קשורות אל ההווה, אבל עם פוטנציאל הקיום. כפילוסופיה, תלויים הכוח ולפעול, ככוח של חשיבה דינמי. סייבר המוסריות מורכב כי התקשורת אינה דורשת מתווכים או ideologists מי לפרש אותו. .

זה כאן? איפה כישרון וחדשנות זה טופס אנליסטים של סמלים לניהול מערכתית של הפשטות. ובזה ישקר ההצלחה של המאה ה-21, לפחות במחצית הראשונה שלה. הוודאות של המוח האנושי יכול לפתור את השאר. האוניברסלי הוא עדיין בחברה ידע זה החליף את החברה תעשייתי, עידן המידע XI אפולו ירחי מונחה משימה. המבצע ואת הניהול של העניין לחדול להיות חשוב בחברה הזו, ואילו שירותים להגיב בצורה חלקה סטנדרטים דינמי ויצירת ההתקדמות בטכנולוגיית cyber ללא הפסקה במיוחד על-ידי המסה הקריטית ניתנה בעמק הסיליקון (ארה ב). הבסיסית כיום טמון הפוטנציאל של ידע ומחקר, גישה בלתי מוגבלת האנליסטים של סמלים. זאת בשל הערך בקפידה מקודדת לכבישים המחשב, אשר מנצלת מסוימים גלי שטח באמצעות לוויינים מלאכותיים. וירטואלי כלי מגוונת אך מעבר פוטנציאל זה, שאלה חשובה נשאלת מה לעשות באינטרנט? הקישוריות של מחשבים מגבירה את השימושיות שלה. קודם כל זה מאפשר לשתף משאבים בעלי ערך – לקרוא הזמן מחשוב במחשבים חזקים – או ציוד היקפי יקר הבין כמו אחסון (דיסקים או מדפסות).