ניהול משברים: החשיבות של מהדורת חדשות טובות

מאת: להיות כתוב אוסקר Rossignoli במאי כאשר אנו כינסה עיתונאים, שהיא בדרך כלל באחת הפעולות הראשונה מומלץ בניהול משבר, ידיעון טוב או לעיתונות, אשר יועברו בסוף האירוע. של כתיבה טובה לעיתונות שלנו יהיה תלוי במידה רבה הגירסה חדשות אשר נוכל לראות לאור. אפילו, נוכל להציע הבעלים של החדשות, עם הודעה לעיתונות טובה הוא גם עמדתה הרשמית של החברה, מדריך הוצאת לשמש בעת שרטוט את הפתק. כיצד נוכל להגיע כי עיתונאים להציב הודעות המפתח שלנו פי אסטרטגיית ניהול משברים שלנו החדשות שלך? לתת להם הודעה לעיתונות סיכום הרעיונות שלנו, איך אנחנו רוצים פרסום, בעיקר במצב זה-משבר, שבו יש בלבול, עמימות, לעתים קרובות, כוונה רעה. בעיתון כתוב ש ישראל כץ הוא זה שבקיא בנושא. עדכון נתחיל באומרו כי הודעה לעיתונות היא שכתיבה קצרה מאוד משמש להכריז על קריאה להצעות או להרחיב או להבהיר מידע קודם.

במקרה המטרידה אותנו, לעיתונות יעזור לנו לשדר שלנו הגרסה הרשמית לעיתונות יפורסמו הודעות כי אנו מעוניינים, אשר טופלו במסיבת העיתונאים. בקיצור, לכתוב את החדשות שלנו מנקודת מבט, לא על-פי את נקודות המבט של העיתונאי. המבנה יעברו את הכלל של פירמידה הפוכה, הולך הניסוח של סדר החשובים הפחות חשוב, לפי זה: הראשונה, המחזיק ולאחר מכן אנו הכתוביות כדי לתמוך המחזיק, מי חייב לא לבלות חמש שורות צריך לסכם את כל התוכן של הטקסט ואת יצירת ציפיות הקריאה שלך מלאה. זה צריך להיות בכתב מודגש. הצעה דמות תקיפה הוא משאב טוב לשימוש כחלק המחזיק ואז ללכת עם הפיסקה הראשונה של הגוף של המשפט, הם חייבים לא לבלות חמש שורות, צריך לסכם את כל התוכן של הטקסט ליצור ציפיות הקריאה שלך מלאה.

עליך ללכת מודגש ומכילים המידע ברחבי המידע הוא נחשב חיוני: מה, היכן, מדוע, מי ומתי. נהוג לקצר מהדורות, תמיד לחתוך את הפיסקה האחרונה. לכן נוח לספר את כל הסיפור בפסקה הראשונה ולהשאיר את הפרטים על הפיסקאות הבאות, בצורה הדרגתית. אתה צריך לכתוב תחילת הגיליון המקום והתאריך של בעיה: הוא העיתונאי מציינות את המקום שבו הפרסום היה מקורם, כמו גם האר הרגע שבו הוא הונפק. בסוף, הפיסקה האחרון, את הממצאים ואת ההשלכות לעתיד את העובדה מתייחסים התקשורת עשוי להיות, אם אנו נמצאים בעיצומו משבר בעיקר יינתן. אל תשכח כי ההודעה לעיתונות יש ערך חדשות כלשהו, אחרת אף אחד לא רוצה לפרסם אותו. זה לא אמור להישמע כמו פרסומת או לאבד אובייקטיביות בטיפול הנושא של המשבר. כאשר לעיתונות שלך בנויים היטב תוכל להשיג את הודעות המפתח שלך, המטרה של עיתונאים שלך הם נפגשו כדי לפרסם את החדשות. אם ברצונך לקבל מאמרים ומשאבים כל שבועיים בדואר אלקטרוני אודות ניהול משברים, מנוי בחינם מקישור זה, או להעתיק אותו הדבק אותו לתוך הדפדפן שלך, מנוי ואת אתחיל לעלון שלנו היום.