סקירה על השווקים בעולם

סקרים ותחזיות של מניות הכלכלה העולמית 2010/03/07 ביקורות, תחזיות האנליסטים המובילים בעולם בשבוע שעבר בשבוע שעבר השוק האמריקאי נפל, השוק הרוסי, נפט גולמי (ירידה של יותר מ -8%), וזהב. בריאן קלי – נשיא למחקר KANUNDRUM מחכה ירידה נוספת בשוק. – "לשבור את הסימן 1040 פריטים של S & P500 הוא איתות דובי מאוד. אני חושב השוק ילך הרבה יותר נמוך. וגם 900 נקודות אינם הגבול ". ביל גרוס – אסטרטג ההשקעות הראשי של PIMCO: – "הכנסות השקעה במניות יהיה נמוך ככל חוב לשוק האמריקאי.

מסכן ארה"ב צמיחה כלכלית הוא תקן חדש ". ריק Santelli – מומחה CNBC: – "יד הצרכנים האמריקאים על העמדה. אמון הצרכנים ב יוני ירד 62.7-52.9 ולגלות אותם לפני רמות שבו זה היה במארס 2008, אך כעת עבר נסיגה. הירידה נובעת לקיומה של כלכלת ארה"ב. משקיעים לברוח לנכסים בטוחים יותר. " מחירי הנפט על השבוע, היו מובילים את קצב הירידה.

נפט גולמי מסוג ברנט ירד יותר מ -8%. ירידה נצפתה במשך 5 ימים בשבוע. מחירי הנפט מגיבים הנתונים הכלכליים החלשים לא שמים לב לכל הגידול בצריכת הנפט או לצמצם את המלאי בארה"ב. זהב ביום חמישי איבד יותר מ 40 $ לאונקיה בפגישה אחת בלבד המסחר. למרות כל המומחים משוכנעים שזה יעלה. אולי ירידה זו היתה בשל צמיחה חזקה של היורו. לוח יורו | דולר