פלייבק משחק עם רמות שונות של מציאות

הסרט הוא ז'אנר זה הוא משאיל את עצמו העוצמה. חוליו קורטאסאר פרפרזה: אם סרטים להרוויח נקודות, סרטים קצרים לנצח על ידי הנוק-אאוט. מעניין לראות כי הסרטים הטובים ביותר קצר יש סרט תיעודי של אוויר: הקצב היא כה חזקה, עד שהיא משקפת את חייהם. הקצה השני הוא נראה להישען הסרט הקצר הוא משל זה. ?que קורה כשמשתמשים בשני הקצוות נרטיבי קלטת אחת? התוצאה היא סרט כמו השמעה, שחקנית, במאית אנה Carrizales ו. השמעת הקלטת יש, מבחינת סרט תיעודי, ההידרדרות הנפשית של מאט, צלם חובב, מי הופך אובססיבי עם מותו של שותפו, לצלם את זה.

מסצינות הפתיחה מעלה את המשחק עם רמות שונות של מציאות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל ישראל כץ. סרט זה משחק עם הרעיון של ייצוג ורמות של האמת: מה נכון עבור מאט, זה לא אמיתי. באותו זמן המציאות של הוידאו מאפשר לכם לדלג רמות, ולבסוף לבלבל ביניהם. מאט הוא עבד השליטה שלו. בנו של האובססיה שלך זהה. הבמאית מסבירה איך המטוסים של המציאות, מעורבים אפילו במהלך הייצור של העבודה.

על פי ההצהרות שלהם, ההשראה באה הקריאה פורומים באינטרנט שבו משותפים התחושה של אובדן אדם אהוב. בתחילה נכתב בתור יצירה ספרותית, אותו הסיפור משמש ערוץ בשביל מאט מודה האבסורד של האובססיה שלו. מה בסיפור הוא הסביר, המסך הופך להיות חזק תמונות לבלבל את הצופה כדי להסביר את הבלבול שדרכו עובר הגיבור. במקביל מנהל החליט להשתתף בתור שחקנית בחלקה. הביצועים שלו הוא מעולה, הראשון בתור מוזה קול, שובבה וחושנית ואז להפוך מסוף חולה, מרותקת למיטה, הנוהמת ביטויים קריאים. הביצועים שלו ביקורת ע י כמה מלודרמטי יתר על המידה, אולם את הטון של הסרט, ואת הפסקול קורע והעמוקות של הנרי Skanfors, להצדיק במקצת מתנהג הקיצוניות. אמנם הסרט הוא סוג של הפצה מוגבלות, חשוב לדון הסרטים מעניין אחד מגיע לראות. במובן הזה השמעה, היא הבכורה של הבמאי, הוא הבטחה בברכה, כישרון זה מראה בגרות. -המידע הטוב ביותר כדי לקבל הלוואה, בין אם זה עבור העסק שלך או הבית שלך הוא ב. אבל אם מה שאתה רוצה להקרין התשלומים שלך, אנא בקר היום עצמו.