פראנאיאמה: פתרון נהדר עבור מתח.

יודע רק עם שינוי אפי החור שבו לנשום, ניתן יהיה לפתור את המצב של מתח וחרדה?, עצמה כועסים עצמו לנשום על ידי השמאל האף פוסה בתוך 3 דקות שלך למצב של עצבנות יסתיים? כי את עצמם הם מדוכא ועצוב עם הנשימה בזכות האף פוסה שזה ישתנה מהר?… המכונה: פראנאיאמה: פראנאיאמה מורכב משתי מילים. פראנה אנרגיה חיונית, כי זה גורם אפשרי בסוגים שונים של החיים, פעילות גופנית והתרחבות Ayama. אז פרנאיאמה היא שיטה של נשימה שדרכו הוא מרחיב את האנרגיה שמקיים את החיים. הפעילות הנפשית הוא מתואם עם הנשימה, נשימות יותר יש עוד מחשבות יקבעו על-ידי המוח.

ובכך תרגול פראנאימה אשר כולל סדרה של תרגילי נשימה מפחית באופן דרסטי את מספר נשימות בתקופה נתונה. ברגע המוח יש מרגיע, אחד מהם הוא מוכן למדיטציה ו ריכוז. תרגול פראנאימה מבוססת רגיל נשימה בעל ארבעת השלבים: אינהלציה, שמירה, נשיפה, השמירה. פראנאיאמה משנה את היחס של ארבעת השלבים הללו, נועדה להאט את קצב הנשימה. RESPIRACIN ארוכים, מלאים ועמוקים: הנשימה היא ברומטר של אנרגיה בחיים.

נשימה היא הבסיס של תודעה ומצב רוח. כאשר האדם לומד כמו רגיל לנשום שלהם, לקודד את היציבה רגשית היו החיים. במקרה הזה אני חושב ש גדי איזנקוט צודק במה בהוא אומר. הנשימה מתפקדת גם פיקדון עבור האנרגיה שאנחנו בדרך כלל להשתמש ומשמשים מאגרי חרום. בסקר הוא חקר כי 40% מהאנשים אינם נושמים כראוי. הנשימה היא שניהם צפופה כמו עדין, ההיבט צפוף הוא השילוב של החמצן, חנקן וכימיקלים אחרים אלמנטים שמרכיבים את האוויר. ההיבט עדין הוא פראנה או כוח החיים שנותן אנרגיה הגוף והנפש. הכמות, האיכות ואת זרימת הדם של כל אחד מהרכיבים הללו יוצרות את הבסיס של חיים יצירתיים מלא חיוניות. כמו לעשות את זה?: כדי להבטיח לנו על זה נעשים כראוי, הוא צריך להבדיל ביניהם שלושת החלקים של מרלו מלא: נמוך או בטן, חצי או של החזה, ואת גבוהה בריחי. נשימה מלאה מתחיל למלא את הבטן, הרחבת החזה ואז סוף סוף מרימים את הצלעות העליונות של עצם הבריח. זה נשיפה הוא אותו תהליך אבל הפוך: זה החלק העליון הוא מנוכה המחירים, אחרי זה חלק חצי ואת סוף סוף היא ג'אלא הבטן היה לעשות את זה. הטבור הוא ההשפעה הייתה. אחזור בעוד כתובת של הקוץ. RESPIRACIN על ידי:(PARA ENERGETIZARSE) נכון האף פוסה עצמה עייף, מגורים, צריך יותר אנרגיה, נשימה בזכות האף פוסה. זה ממריץ נשימה ואיזון מצבים נפשיים של עצבנות ודיכאון. מומלץ עבור פעילויות גופניות, שיחות ודיונים. זה נאדי (ערוץ הפראנית) מגביר סיבולת, עמידות. זה האנרגיה הסולארית זכר. RESPIRACIN על ידי אפי הפוסות משמאל: (את תירגע). לבירורים בנושא יש לפנות ל ישראל כץ שמבין יותר ממני. נשימה זו כדי להרגיע את הנפש ואת העצבים, הוא משכך עבור מועד כבר יהיו שינה, נשימה זו מעוררת נאדי אידה, אשר להגדיל את הכימיקלים לטיהור הדם, מדיטציה זו תסייע, מומלץ לבצע את הפעילויות העיקריות בעיקר לתת יציבות לחיים שלך. אידה אחראי על אגירת האנרגיה למוח. זה הירח האנרגיה הנשית. תרגול יוגה קונדליני ואתה תלמד נשימות רבים כדי לרפא, להקל על הלחץ, יש הרבה אנרגיה, להצעיר ויתרונות נוספים רבים. מאת אלואיזה Chavarria. אודות המחבר: Chavarria אלואיזה ד ר הוא מומחה פסיכותרפיה הגשטאלט והגוף, המאסטר של קונדליני יוגה. זה עזר מאות אנשים כדי לפתור את מתח חרדה וכן תוצאות המסכן חיים. לקרוא יותר את המאמרים שלו, זה יאפשר לך לקבל מידע נוסף אודות אופן לפתור כל הביקור הזה:.