שיפור עצמי ההגנה הפכה תוקפנות

כאשר ההגנה הופך תוקפנות – חיים במגננה מובילה לעיתים קרובות לנו להגיב באגרסיביות אז כמו האנשים. האלו אנו להגן על כביכול. זה אפשרי כי, כך אנו מרגישים מוצדק, גם בגלל השני התחיל את הדיון, להעליב אותנו או בגלל שאנו כה רגילים לנו נזק ולנסות להאשים אותנו משהו. לא עשינו את זה, זה פשוט אנחנו מגיבים באופן אוטומטי, ללא מודעות של מה נוכל לעשות או לומר להגן על עצמנו. .

אנחנו צריך לעצור, לחשוב על חומת ההתנהגות שלנו, אובייקטיבית, מציאותי, כדי לנסות לגלות מאיפה זה מגיע, עם זה אנחנו יכולים, למעשה, לפתור או – צריך לעצור, לחשוב על חומת ההתנהגות שלנו, אובייקטיבית, מציאותי, כדי לנסות לגלות איפה זה בא עם זה אנחנו יכולים, למעשה, לתקן או להבהיר את הסכסוך בפנינו; . כי אנחנו pudi?remos להחמיר את המצב עם תגובת ההגנה שלנו בעוד יש לנו תירוץ לפעול, כפי שאנו עושים, אנחנו לא ישתנה שלנו התנהגות ועוד, מאיימים, לא להימנע אותנו מלקרות שוב. . אנחנו כולנו מושפעים, במידה פחות או יותר, כמה מן החוויות שהיו לנו בילדות שלנו. אם אנחנו גדלנו בבית שבו חיפשנו אשם על כל הדברים השליליים שהיו יקרה – במקום המציע פתרונות לסכסוכים הללו כך הן לא נישנו ולא נוכל להשיג משהו חיובי חסר הניסיון בתחום זה, בוודאי למדת להגן על עצמנו, ולא לומר ביטויים כמו: לא אני, אני לא רואה את זה או אולי עלולות לגרום כי בהנחה האחריות שלנובמקום עונש של זיהוי, רכשנו את התגמול הגדול.

-חשוב שנלמד את להורדת רמת שלנו תגובה, במיוחד במערכת היחסים עם האנשים הכי אהובה שלנו. להגיב באלימות ההתנהגות או שונה או טועה הגישה של השותף שלנו להחמיר את הסכסוך למנוע מאיתנו יש בהירות שאנחנו צריכים לפעול בצורה יעילה יותר רוצה לתקן את זה. עם זה אני לא מתכוון חייב לאפשר לאחרים הם מתעלל בך. יש לך את הזכות לשים גבולות, להביע את הרגשות שלך-זה חשוב שנלמד את להורדת רמת שלנו תגובה, במיוחד במערכת היחסים עם האנשים הכי אהובה שלנו. להגיב באלימות ההתנהגות או שונה או טועה הגישה של השותף שלנו להחמיר את הסכסוך למנוע מאיתנו יש בהירות שאנחנו צריכים לפעול בצורה יעילה יותר רוצה לתקן את זה. עם זה אני לא מתכוון חייב לאפשר לאחרים הם מתעלל בך. יש לך את הזכות להציב גבולות, להביע את הרגשות שלך, את חילוקי דעות וצרכים, אבל עם שלווה, אסרטיביות. מפתח להתמודד דיון 1. לספור עד מאה במידת הצורך. לאחר הורדת הרמה הרגשית של הדיון, הכל נרגעו, בבירור מבטאת את נקודת המבט ואת מבקשת להבהיר את המצב, אז זה לא יקרה שוב. 2. זה מרגיע את הרגשות שלך. ללמוד לנשום באופן מודע כדי לשמור על שלווה ובהירות שיאפשר לך לפעול ולהגיב מתוך כוונה לפתור את המצב. אין טעם לדון מתי אנחנו מושפעים. 3 לשמוע לפני להגיב. מתי אנחנו מאוד עייף או הפרעה רגשית, ולא מקשיב היטב האדם השני להגיב או מתנהג יותר מפוייסת, לעיתים קרובות להגיב על מה שאנחנו מפרשים כי רצינו לומר. 4 אתה מניח האחריות שלך. אם אתה לא אחראי למה שקרה, לא ניתן לטפל על ידי אשמה. תחושת ביטחון, שקט, להקשיב לאדם האחר ובסופו של דבר, זה מסביר מה קרה. זכרו כי כאשר אתם מגיבים באופן בלתי סביר, אולי אתה עושה מצב האחרון לא פתור; למצוא את זה ונותן אותו פתרון, אז לא (מאמר זה היה הותאם והורחב על ידי הצוות, בזכות התרומה של אחד הקוראים שלנו).