13 עצות באתר האינטרנט שלך מוצלח יותר

מביט של אתרי אינטרנט מסוימים כדי לראות איזה דברים אהבתי ודברים לא שמעתי עליהם. אין ספק כי ישנם דברים שמושכים אנשים ויש דברים שלא באמת אוהב אותו. עשיתי רשימה של 13 טיפים שיכולים להפוך את אתר האינטרנט שלך מוצלח יותר. רובם פשוטים אך יעילים מאוד כך האתר שלך הוא ידידותי למשתמש וקל יותר לניווט. מביט של אתרי אינטרנט מסוימים כדי לראות איזה דברים אהבתי ודברים לא שמעתי עליהם. אין ספק כי ישנם דברים שמושכים אנשים ויש דברים שלא באמת אוהב אותו.

עשיתי רשימה של 13 טיפים שיכולים להפוך את אתר האינטרנט שלך מוצלח יותר. רובם פשוטים אך יעילים מאוד כך האתר שלך הוא ידידותי למשתמש וקל יותר לניווט. 1 על האתר פשוט שראיתי את האתרים יש גרפיקה מהממת, נחמדים מאוד מבחינה אסתטית, אך אלא אם כן אתה רוצה לנצח בתחרות למי יש את האתר יותר יפה, לא אתה תשמש לביצוע מכירות. 2 ודא כי האתר שלך נטען מהר – יש מעט מאוד זמן כדי ללכוד את תשומת הלב של שלך לקוח. ודא כי יש לך הזדמנות לתפוס את תשומת הלב שלך, ההערכה היא כי בממוצע אחת יש 8 שניות כדי ללכוד את atencios של המבקרים.

אם האתר שלך אורכת זמן רב מדי כדי לטעון, תאבד הרבה לקוחות פוטנציאליים מבלי ayan אפילו אתה ניתנה הזדמנות באתר שלך. 3. לא לשים הרבה דברים באתר שלך – לא רוצה לבלבל את המשתמשים. אתה רוצה לוודא שאתה מבין מטרת האתר. פריטים רבים מדי בדף אחד יכול לעשות את זה מבלבל עבור חלק.להפוך את כל הדפים שלך פשוט. 4. ודא לכל דף יש קישור לדף הבית – הוא הרבה יותר קל עבור המבקרים שלך לנווט באתר שלך, אם כל הדפים יש קישור לדף הבית. להפוך את האתר שלך קל לנווט. 5 משלך מגישים שירותי חינם של שם קבוצת המחשבים בתחילה אבל בטווח הארוך הם כוללניים אם אנו רוצים ליצור אמינות… קבל 6 איכות המארח שירות – במקרה זה שווה את שם התחום, שירותי חינם הם טובים, אבל למלא אותנו פרסום. (-) 7 מציעים את המספר הגדול ביותר של אפשרויות למיון המוצרים שלך – יש ברשותך מספר אפשרויות התשלום, או על-ידי חשבון פיקדון, העברה בנקאית או שליחה על-ידי גרם המערבי של איחוד או כסף. 8. להפוך את קבלת כרטיסי אשראי – אם אינך מקבל כרטיסי אשראי, אתה עושה טעות גדולה. באינטרנט המספר הגדול ביותר של עסקאות נעשות contarjetas אשראי, אם אין לכם מעבד התשלומים לאבד לקוחות רבים. הפופולריות ביותר הינם 2CheckOut. 9 הצעה מידע חינם באתר האינטרנט שלה מסוג כלשהו של חומר חינם למבקרים בו, כגון קורס באמצעות דוא ל או ספר אלקטרוני, זוהי הדרך הטובה ביותר של pocisionarse כמומחה בנושא. אבל להיות זהיר, איכות רק חומר, מאמינה שזה יהיה לעזור ללקוחות שלך. 10 קבל דואר אלקטרוני מבקרים שזה יכול לקבל את זה בדרכים שונות. מסירת ספרים אלקטרוניים או קורסים היא דרך נהדרת. באפשרותך לפרסם ניוזלטר או אל אזינה כך שהמבקרים יוכלו להירשם. 11 לבנות את האתר שלך עם מטרה זכור – וזה מה הוא רוצה להשיג, למכור את porducto ישירות או ליצור קשר עם הלקוח כדי למכור מאוחר יותר. מעקב אחר האסטרטגיה שלך. מידע קדם 12 להפוך למבקרים להרגיש בנוח ו תגובה באתר שלך, נסה לבצע את ההצעות שיגרום לקהל שלך… 13 זכור האתר נבנה ללקוחותיה – תמיד זכרו את המטרה כי הוספת קו כדי לבנות את האתר, לא לפזר לאורך הדרך. אתר האינטרנט שלך הוא אחד מאותם דברים שיקבע אם אתה הצלחה מסחרית. ודא כי אתר האינטרנט שלך הוא קל לשימוש. כמו כן, ודא כי אתה לא מאבדים את מטרת האתר.