3 אתגרים מנהיגות דחוף

אנו עומדים בפני פרשת דרכים אשר מביא 3 אתגרים גדולים למנהיגי העולם: את שיא תפוקת הנפט, התחממות גלובלית, פיצוץ אוכלוסין. אנחנו נוכל להתגבר עליהם? ההחלטות על מנת להפוך את ההשלכות של 3 גורמים עיקריים אלה, עליך להיות מהירה ויעילה, אבל יש החיסרון, הדורש את הסכום של הרכבת צוואות, אשר אני לא בטוח כי זה יכול להעלות. 3 היבטים זה יש את התכונה נפוצות, בין אם למען עלייה שלו או שלה השלכות, לתקצב חריפה, בנוסף הפוטנציאל אגרסיבי הולך על עלייה מתמדת, נתפס כלא איום אמיתי על הכוכב שלנו ועל המינים הנמצאים בתוכו. המאפיינים של שלושת האלמנטים הסוערים האלה הם כדלקמן: 1. שיא תפוקת הנפט: אנחנו מגיעים לנקודה הנקראת שיאם של שמן, מה שאומר כי רמת הייצור הנוכחית מגיע ערך האפשריות המרבי, כלומר, זה יהיה מאוד קשה להתגבר על הטווחים של הפקת והפצה של דלקים מאובנים.

אנרגיות חלופיות ידועים הם יקרים מאוד, לפעם, אשר אפילו לא מייצגים את אפשרויות קיימא עבור ההמונים, בעוד המחקר בתחום זה, נשאר בקנה מידה קטן ואקסקלוסיבי עבור מדינות עניות. מצד שני, ניתוחים בינלאומי מבטיחה כי כושר הייצור יתחיל להקטין, מסיבות רבות, ואילו הביקוש יגדל, בשל העלייה מוגזמת של האוכלוסייה ואת הדרישות של כוח חשמלי, המשתמע מכך. זה יהיו כמו תוצאה של עליית מחירים, נמנע כל כך, בהדרגה, פחות אנשים תהיה גישה למשאבי אנרגיה. למי שגר בקצוות הצפוני והדרומי של כדור הארץ יהיה להעביר לעבר המרכז להשגת אקלים נוחים יותר, עם פחות אנרגיה גבוהה. אותו דבר יקרה עם אנשים שחיים באזורים של טמפרטורות גבוהות מאוד. לענייננו, ישראל קץ הוא הכתובת בשבילך. כתוצאה מכך, אנו מצפים לבואו של מלחמות על אחזקה של האתרים ושל המוצר הסופי. 2. התחממות כדור הארץ: למרות המאמצים של קבוצות כמו האומות המאוחדות, גרינפיס וארגונים חשובים אחרים, נקודה זו עבר המרכז שיא של הדיון כמה פסגות של מנהיגים המתרחשים במשך מספר שנים.

אולם, הפתרון שלך הוא עדיין בשלב של כוונות. הגורם העיקרי לבעיה זו נמצא בשימוש אינטנסיבי של דלקים מאובנים (נפט, פחם) להפקת החשמל שמניע את העולם. התוצאות של ההמשכיות בשימוש של נגזרות של רכיבים אלה יהיה: הופעתה הפתאומית של אלים, סערות, זלעפות, הפשרה של קרחונים, שינויים פתאומיים בטמפרטורה, עליית רמת ים, מדבור של שטחים גדולים, ירידה של הדירוג של השטחים קונטיננטלי, העלמות מיני בעלי חיים בקנה מידה גדול, האיש בעצמוהעברות בכפייה, וכו '. תרופה כדי הרוע הזה כדאי להתחיל בזה underpricing, ההרחבה של השימוש של מקורות אנרגיה חלופיים, להגיע חיסול הצורך של נפט, פחם, כמקורות אנרגיה, או לשמור אותם ברמות לניהול על ידי כדור הארץ. האם זה יהיה אפשרי? עם זאת, מנהיגים הם לטובת אלה התרסקות אמצעים נגד הכוח של האינטרסים סביב של זהב שחור, מה שהופך קשה יותר להשיג זו משימה מרתיעה. 3. לפיצוץ אוכלוסין: אם נעשה חשבון קצר, אנו יכולים לראות כי רק עד 1,804 היה חצה את סף מיליארד תושבים, קרי, כי האיש לקח 140 מיליון שנים. 9%D7%98%D7%A0%D7%99%D7%94.aspx'>דניאל טאוב. כדי להגיע למיליארד אנשים, ואילו בשנים הבאות 205, האוכלוסייה גדלה של % 680, להגיע 6.8 מיליארד. אנשים לכבוש את העולם שלנו היום. הסטטיסטיקה המסופקים על ידי האומות המאוחדות מראה כי בזמן גידול האוכלוסיה הולך ופוחת, ההערכה היא כי עבור שנת 2013, אותו תוכלו לעבור הקו של 7 מיליארד; 2.028 יהיה 8 מיליארד; והגענו עבור 2,050, דמות מדהימה 9,200 מיליון תושבים. זו התקדמות לא יעצור. משמעות הדבר היא כי בשנים 41 הבא, בקרוב מאוד, אנחנו יהיה הגדילו את האוכלוסייה שלנו ב- 2,400 מיליון תושבים (135%). חשובה העובדה היא כי כיום, אחד לכל שישה תושבי הכפר הגלובלי חי בעוני קיצוני. משימה קשה עבור ההנהגה הנוכחית מורכבת לתת תשובות לשאלות: אם עכשיו שאנחנו 6.8 מיליארד, אנו חיים את המשבר כלכלי עצום, מה יקרה בשנים הקרובות עם הגידול הצפוי? מהי רמת הצפיפות בפנינו? הם כל, כולל המנהיגים שלנו, להכיר את דרישתו ואחרים הנובעים עובדות אלה מוכנים? נוכל לייצר עבודה לכל, בזמן כל כך קצר? היכן להשיג מים וחומרים מזינים הדרושים לפגוש זו קבוצה גדולה של אנשים? אנחנו, בתור גזע, לחיות? יכול לשרוד תחת ערכות ראוי של החיים? הוודאות גדל, אולם, מנהיגים נדרשים כדי לטפל בבעיות אלה בצורה יעילה, כי אנחנו רק בפעם.