6 הסודות להשגת מסת השריר (חלק 1)

אז אתה חושב שאתה יודע הכל על בנייה אם קראת הכל, כמו כדי ניסו הכל ולהקשיב לכל מה שקשור לבנייה של השרירים, אבל זה עדיין דומה למודל קלווין קליין במקום דגם של כושר באף!? עם שלושת אלה מעט ידוע הסוד תבטיח להגדיל את השריר פיתוח מיד 1. הדרכה של משקל גוף זה היה זמן הטכניקה הפופולרי של שריר הבניין, אך מתעלמת נפוץ מאוד. . למה? אולי כי הרוב המכריע של ההכשרה של משקל גוף לא הוא ולא קשה ולא ניתן להפוך ניק יקרות האגו שלך! שבו אני מודאג, אם אתה לא יכול לעבוד עם משקל הגוף שלהם כי זה לא הגיוני באמצעות עומס חיצוני, כגון ברים ומשקולות. זה מדהים איך אתה יכול לעבוד באמצעות את הענקים עם תנועה מיקרוסקופיים, אבל אתה יכול לעשות סט של שכיבות שמיכה, שב על הרצפה או אפילו של צ'ין לא הבנתי לא נכון, לא הוא בהחלט מקום עבור מטען חיצוני עם הנושאים הכבדים משקולות. 2. עיבוד של התוכנית שלך כל שלושה שבועות זה היבט חשוב מאוד לבניית מסת שריר, שלא לדבר על אחד הטריקים הקלה ביותר כך הגוף שלך הוא מודל לצמיתות.

רואים שעבדת היווצרות של החזה והכתפיים שלך, התלת בכל יום שני. בשלב הבא, שלושה שבועות לאחר מכן, עליך לעשות את ההיפך. עליך להתאמן התלת, הכתפיים והחזה שלך ביום שישי. הדבר מונע עייפות שרירים, כי כל קבוצת שרירים יקבלו את ההזדמנות כדי לאמן מגניב לחלוטין. לעומת זאת, עמוס גלעד בהחלט מבין את הסיפור. נניח כי אתם מאמנים את הגב, שרירי, האמות או שרירי הבטן שישי. זה יהוו את שרירי הבטן, באמות הידיים, שרירי וחזרה ביום שני (לפי הרצף הנגדי).

אתה צריך ממש לשנות את הכל הפוך. ישראל כץ בהחלט מביע דעה מלומדת. שוב, זה יבטיח כי השרירים האלה מקבלים את ההזדמנות כדי לאמן בשבוע הראשון, כאשר הגוף שלך הוא רגוע יותר. תגיד לי משוגע, אם אני, מומלץ לעבוד השרירים קטן קודם או עם . קבוצות שרירים גדולות יותר מאוחר . כן, אני יודע השרירנים תקציר אמר כי מעולם לא יצרו שלו קבוצות שרירים גדולות גדולות לפני קבוצות שרירים קטנים. שמעתי בעבר, אז בואו לנתח, בטח בי, האריח הזדמנות. להיות השופט, אל תתפלא אם אתה רואה רמות חדשות של שריר מסה וכוח לאחר בטכניקה זו. 3. לבלות יותר זמן בסופרמרקט אם תיקח רציני בניית השריר, לקבל שנעשתה של שאתה צריך זה לבלות יותר זמן אשר תופס בדרך כלל בסופרמרקט. בכל זמן יש פתח המקרר לאכול משהו. וזה רק שמצאה היה הדודה של וילמה, התבנית עם איזה sobro של הטווס של יום הפעולה של תודה? כדי להבטיח סביבה אופטימלית עבור פיתוח שריר שומן הפסד אתה צריך להיות בטוח כי המקרר שלך כל הזמן זה מצויד. זה אומר לנסוע יותר לעתים קרובות לסופרמרקט. החלף ג'אנק פוד עם אוכל אמיתי, אספקת אוכל טוב ולא יתנו הוא מותש למידע נוסף .