בציפוי כרום אובייקטים, נחושת מכסף פליז ברזל פלדה

כרום אובייקט עבור אנשים שאוהבים אובייקטים כרום, לחיי משהו מה הם יכולים לעשות בבית. . ברור, אנחנו לא הולכים להשוות את זה עם ציפוי כרום תעשייתי, אבל אתה יכול לעשות את זה באופן אישי. כדי להפוך את כרום מושלם, זה לוקח מיומנות וניסיון, אבל האוהדים מיד אני אתן את הטיפים הדרושים כדי לעשות את זה מעולה, אם הם לדבוק בהוראות. עבור האוהדים, ישנם 2 חדרי אמבטיה נאותה: בכבשים או חומצה כרומית ת: 125 גרם של כרום סולפט: 1.5 גרם מים: 470 גרם בכבשים או חומצה כרומית ב': 125 גרם חומצה גופרתית: 1 גרם מים: 470 גרם ניתן לומר את האמבטיה הוא התשואות טוב יותר, אבל המחיר שלהם הוא גבוה יותר מאשר האמבטיה B.

. זה חשוב לעשות שתי מקלחות בטמפרטורה של 38 מעלות צלזיוס; בשביל זה יש להזין את המיכל שיכיל את הפריטים בתוך מים אחרים המכילים מחומם לטמפרטורה המצוין (ראה האיור הקודם). עלי לציין כי המרחצאות galvanocromicos הם קורוזיבית מאוד אז זה לא אמור לשמש מיכלי מתכת, המשמש במקום זכוכית, כלי חרס או פורצלן, אנו ממליצים גם באמצעות guates ולהימנע העור לגעת הנוזל, צריך להיות להימנע גם מוצץ עשן הבוקעות. אלקטרודות: על האלקטרודה החיובית, אנו נשתמש שפופרת של עופרת אשר נקי מאוד, האלקטרודה השלילית יהיה האובייקט להיות כרום. אם הצינור הראשי שישמש, שימש בעבר פתרון חומצה גופרתית, זה יהיה יעיל יותר מאז יצרו את סרטו של מי חמצן משטח עופרת. החזקה ביותר עבור ציפוי כרום לא יעלה על 6 וולט זרם, אבל עוצמת הזרם חייב להיות ניכרים, במידת האפשר, כדי להפחית לתקן הנוכחי של 110 וולט ל- 6. באפשרותך להשתמש הוא גם 6 וולט אקומולטורי כלי רכב (סוללות) במקביל כדי להשיג את עוצמת הזרם הדרוש. הזמן הנדרש כך האובייקט הוא עקשן הוא חצי שעה, בתקופה הזו שמתאימה כי תערבבי את הפתרון בתדירות גבוהה.

אתרים DEPA כרום: אם כבר סיפקת נאות הנוכחי, השכבה כרום זה נמצא על האובייקט יהיה בהיר, עליך פולנית. אם מצד שני, הזרם היה נמוך מאוד, chrome יהיה אטום. לאחר מכן, אנחנו יש לקחת בחשבון כי השקע המתאים הוא אחראי על כרום מלוטש. אם הרוח חזקה מדי, chrome יהיה צבע אפור עמום.אפשרי גם, כי תוצאות אינו רצוי, אם הפתרון אמבטיה ואת הטמפרטורה שונה. מה שמביא אותנו לחשוב כי ההצלחה של galvanocromia, הוא לדבוק בהוראות שלעיל. תרגול ייתן לך את הניסיון הדרוש. זה ברור כי אובייקטים כדי כרום צריך להיות נקי כך אין לך שומן לפני הצבתם בחדר האמבטיה, שכן פירור אחד של זה תהיה כי כרום לא נענה. לבסוף, מתכות שאתה יכול cromar sn כמו כדלקמן: כסף פליז, נחושת. אם אתה הולך כרום ברזל או פלדה, קודם לכן יש להם לטבול באמבט של ניקל או נחושת כך פני השטח הוא במצב טוב. כרום. מחבר: Hugo רנה M?ndez דה ליאון מקצוע: מהנדס בתחום האלקטרוניקה. קורס בסיסי של שיעורים 70 אלקטרוניקה חינם לגמרי מעגלים אלקטרוניים ומידע טכני.