יצירת רשימות תפוצה

האם כמה חשוב רשימת תפוצה, כאשר אתה בונה עסק מקוון? אתה חושב על זה. סביר יותר להניח לפתוח הודעת דואר אלקטרוני אשר שולח אותו מישהו שאתה מכיר או על-ידי אחד כי מישהו ידוע שולח אותו. באפשרותך להירשם כמנוי לידיעון ולקבל אותה פעם בשבוע, האם זה כדי לפתוח הודעת דואר אלקטרוני מהאדם שליחת ניוזלטר זה לא סביר? נכון, ולהתנהג שאר האנשים באינטרנט דומה לך. לכן, אם אתה יוצר רשימת עצמו, שליחת הודעות דואר אלקטרוני שלך למנויים לזהות את הכתובת למשלוח אחד שולח מידע שימושי, האימיילים שלכם ייפתח אחד אחוז גדול הייתי עושה את זה אם רשימה זו קנה אותו. לכן, עליך לבנות רשימה משלך.

איך לעשות את זה? לכל הפחות, אתה צריך אתר אינטרנט. זה לא חייב להיות משהו מתוחכם, רק עמוד היכן להגיע מבקרים להלן, שבו תמקם הטופס היכן להזין את שמך ואת הדואר האלקטרוני. עליך להיות בעל autoresponder חשבון. יהיה עליך להשתמש בחשבון זה כדי לשלוח הודעות כי אתה אחד קשר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. הדוא ל שלך חייב להיות אינפורמטיבי ושימושי להמשיך שנקראה לאורך זמן. אם אתה מספק מידע שימושי, יהיה אנשים מחכה את ההודעה הבאה שלך. אם לא תספק אותו, את האימיילים שלכם לא יפתח. יש לך סבלנות.

לא תבנה רשימה ענקית של הטיול השנתי. אך בעוד אתה בונה רשימת שלך, אתה בונה את העסק שלך. לקוחות לטווח ארוך, נאמנים עם העסק. משהו לזכור: ודא כי אתה משתמש בתכונה אישור כפול autoresponder שלך. פעולה זו מבטיחה כי כל אחד צריך ללחוץ על קישור אישור לפני קבלת כל הודעת דואר אלקטרוני על החלק שלך. פעולה זו מסייעת להגן עליך מפני תלונות זבל פוטנציאליים. לבסוף, אזהרה למי עדיין נראה יותר פשוט לקנות רשימה פשוט לשלוח להם את ההצעות שלך ברשימה. שווה דואר אלקטרוני יחיד ואת האתר שלך להיות מושעה עבור פעילויות דואר זבל. לא עושים את זה! יצירת רשימה של איכות גבוהה, מפתחת מערכת יחסים חזקה לטווח ארוך עם אלה לקוחות פוטנציאליים.