אבטחה באינטרנט

לרבים מאיתנו יש ספק לא בביצוע עסקאות באינטרנט? האם אלה אשר אינם מאמינים אבטחה אשר יכול לתת לנו באינטרנט? אתרים רבים יש לא ביקרנו, אבל אנחנו לא מעז ללכת מעבר מפחד להיות מרומה או שולל על-ידי מה מוצע לנו? באינטרנט חיפוש מידע רב אשר אנו יכולים לא לאמת כמו גם אתרי אינטרנט רבים כי זה לא קשה לתת אמון. אנו יכולים למצוא באתרים מסוימים ליידע אותנו על האבטחה של אתר האינטרנט ביקרנו כאתר siteadvisor. ה-com של וירוס Mcafee המפורסמת אבל עדיין מוצגים לנו ללא ספק בגלל דעות אנו יכולים למצוא זרים מוחלטים שלא לגרום לנו אפילו ספק אם מדובר הם נטועים לא כדי להניע עם ההערות שלך. ישנם אתרים אחרים כמו talkreviews. com שבו אתה יכול למצוא תגובות לא רלוונטיות ו/או סוג אחר של תוכן אשר אינו תואם לשם מה הם מציעים באתר שלהם. דפי אינטרנט רבים כיצד גם לא נותנים הזדמנות להתעורר בדיוק בגלל אנחנו לא מכירים אותם, להשרות עלינו עם הפחד תמיד המסתיימת בהדפים הפופולריים באותו או חברות אשר אנו למסור את עצמנו מבחינה פיזית או יש מותג או זיהוי. זכור כי אחד היתרונות ההנחה מציע שאינטרנט הוא מונופולים eliminate ו- oligopolies, כפי שכולם יכולים להתחרות ללא הבדלים כלכליים.

אתרי אינטרנט מסוימים אשר אנו מוצאים באינטרנט עשויה להיות הונאה או כדי להטעות את הצרכן אשר ייתכן נביאים להתנבאות estrategiasa הבאים היטב כדי לגנוב מידע, שליחת דואר זבל או הודעות זבל או לגנוב את הכסף שלך: טפסים שבו לאסוף מידע רגיש אלא אם כן הוא מוצפן או מוגן. מידע זה עובר דרך האינטרנט ללא אבטחה הדרושים המידע שלך חשוף לכל האקר או אדם intentioned קשות עם רחרחן או תוכנית מציצן יכול להתבצע של מידע זה בקלות. אתרים אלה הם חסרי מצפון זוהי דרך של נתינה אותות לא אכפת הבטיחות שלהם, לכן יהיה יש כללים הניח להגנה על נתונים כמו עם זה הם נמצאים כבר הפרת. דבר זה לפעמים מאפשר גניבת זהות או יצירות של פרופילים במועד מאוחר יותר רימה אותך או נגנב. עבור לך להימנע מכך, מציגים היום יש אפשרות בעת לחץ עם הלחצן הימני של העכבר מאפשרים לך להציג את המאפיינים של דף האינטרנט; התייעץ עם מאי למצוא את הכרטיסיה אבטחה, למצוא את כל המידע של אישור האבטחה כך קודים של הבטיחות של הצפנה שבה, הישות שהנפיקה את האישור.

מידע זה הוא שלם יותר אמין להסתכל זה מראה לנו את כתובת ה-url שלך או להשתמש באישור האבטחה על-ידי לחיצה על מנעול או מנעול רק אתר אינטרנט כתובת החל למרות גירסאות חדשות של Internet Explorer מאפשרים לך להציג מידע. ישנם אתרי לאסוף את כתובת הדוא ל שלך ליידע אותך כי לא יעשה לך את האשפה דואר המפורסם, אך למעשה הוא שקר לך להיות בטוח דרך צופה שבאתר זה יש מדיניות מסוימים של סודיות והגנה על נתונים לציית חוק CAN-SPAM. בצורה זו ניתן למנוע זאת היא לתת כתובת דואר אלקטרוני שאינה שלך סגל אחת שאין בה הרבה ועל כן אנו צריכים ליצור אחד עם זיהוי כך תראה כן הוא true כי אתר האינטרנט שבו שסיפקת את כתובת הדואר האלקטרוני שלך באמת ממלאת, אם עדיין לא עושה זאת להוקיע אותו או להוסיף אותו לרשימה השחורה או ברשימה השחורה. ישנם אתרים שבהם עם מחירים נמוכים או קידום לכאורה או מבחנים חינם הם מנסים למשוך תשומת לב ולקבל את כרטיס מידע אשראי או חיוב. ניתן למנוע זאת כן הערות האתר מספק מספר צורות של קשר ותמיכה נגיש בקלות, תוכל לבדוק אם זה; כמו כן להתייעץ עם חברת Yes או בעל עסק של האתר הינה כלולה בכל לשכת המסחר או גוף מוכר אשר תומכת בו. ישנם אתרי אינטרנט אשר מציעים מוצרים מקורי ולמכור אותם כאילו היה המקורי; אתרים אלה לפעמים לא לגנוב לך את המידע אבל כן מבקשים להטעות עם הבטחות שווא, משווק מוצרים העונים לא נזק ואיכות נדרש בעת שימוש בפעם הרביעית או החמישית. כדי להימנע פרקטיקה זו, דרך הפניה לדף של יצרן המוצר בפועל, להתייעץ עם רשימת ספקים מורשים כדי להימנע מסוג זה של הונאה. אנו יכולים למצוא צורות רבות של הטעיה, אשר למרבה הצער לגרום לאתרים אחרים שבהם הם כנים לשלם את המחיר של אדישות והתכחשות שלנו. אותו לכן יש צורך בשיתוף פעולה של אנשים שהם להוקיע, תגובה או ממליצים באתרי אינטרנט שבו כבר היו לך חוויות מכל שלהם סוג של ניסיון הוא טוב או רע ולנסות מסמך ולהודיע, כך וכך להימנע הונאות עבור אתרים לבצע בפקידים והתנהגויות ולעודד סטארט-אפ חדש או עסקים קטנים כי הם מתעוררים רק, מי רוצה להתעורר ואשר עושה היטב. עכשיו כל זה קל מינוף רשתות חברתיות ומדיה שונים באינטרנט נותן לנו להפיץ ולהעביר לאחרים. לתרום לבנות אינטרנט מאובטחת ואמינה יותר, לצייר לאינטרנט לאלו המעוניינים להכפיש אותו עם שיטות אלה רע ותמיכה מי זה עושה גם בהתאם לסטנדרטים, כללים ולאחר ביצוע נהלים של מסחר או עסקיים אלקטרוניים. ג' פדרו מוראלס h.