איך הסקרים יכול למקסם את הנוכחות המקוונת שלהם?

סקרים, בתשלום וללא שכר, הם כלי של פיתוח המוני של מוצרים לארגונים ויזמים בכל הגדלים, rankiada שיווק ברשימה מגזין פורצ'ן 500 חברות במשרה חלקית למשווקים. מחקר שוק הוא אחד החלקים החיוניים ביותר של הניהול של החברה, עם קיבולת מסיבית של האינטרנט כדי למצוא אנשים אשר מעוניינים מה להציע כדי להביע דעתו של הלקוחות וללמוד את התוצאות הוא פשוט כמו יצירת דף סקר ולראות את התוצאות כמו שוט כאילו אתה משווק במשרה חלקית או יזם שאפתן מחפש לשים מרץ שוק חדש של מוצרים, הסקרים באינטרנט יכול להיות כלי רב עוצמה של ניתוח, מחקר שוק עבור החברה שלך ובשבילך בפרט סוקר ההצעה שניים עיקריים יתרונות, אחד עבור משווקים, עסקים, והשניה עבור הצרכנים עצמם. החלק הראשון של מאמר זה מבקש להתייחס את היתרונות ואת בעיות עם סקרים עבור המוכרים, והשני יעסוק בדרכים רבות שבו הצרכנים יכולים לרתום את העוצמה של סקרים מקוונים מנת ליצור נוכחות באינטרנט של עוצמה הכנסה. עבור יזמים, הכוח של סקרים מקוונים מבוססת על היכולת שלה לקדם את קהל גדול, בחר את הלקוחות הפוטנציאליים החשובים ביותר, ישירות מעבירה את דעתם למשווקים. שלושה תהליכים אלו יוצרים את היסודות בכל ניסוי שיווקי, אינם דבר חדש כמו אסטרטגים שיווק ותכנון. סקרים באינטרנט לעשות מהפכה בצורת מחקר באופן דרמטי כדי לצמצם את המחסומים מינימום כניסה למשווקים קטנים יותר, עצמאיים, יזמית. תן לי לנסח את זה ככה: עד כמה הייתם משלמים כדי להיות קשר ישיר עם הלקוחות החשובים והמשפיעים? כוח השפעה של לקוח הוא עצום, והוא יכול להביא כמויות גדולות של פיו פיו כדי להם זמן זה השוק של הפניות עבור המוצר שלך.

חברות גדולות רבות שמשלמות אלפי דולרים עבור הזכות הזו, ו על סיום במידע שוק ספציפי והחשובים ביותר. כדי להשתמש באינטרנט כדי ליצור ערוצי שיווק שלך סקרים, בבקשה קשר עם מאות אלפי לקוחות פוטנציאליים, מאפשרת להם לבטא את דעתם על המוצר שלך, השוק שלך. כל המוכר הגון צריך לדעת איך המידע הזה יכול להיות יקר. איך אני יכול להשתמש את הכוח הזה? באופן דומה כי אתה הולך אחר מחקר שוק. לקבוע את השאלות, תוכנית אותם מאפשר לכסות אותם תשובות של הלקוחות שלהם כדי לכסות את כל הפוטנציאל האפשרות של מכירות, ומדריך את לימודיהם דיוק מרבי. אל תשאירו סקרים שלך לא יגיע התשובות, לחקור את מה שנדרש כדי להפוך את הלקוחות באמת לפגוש אותך. מחקר שיווק הוא כאן על יצירת קשר, המידע שזורם.

אתה חייב לבוא מחיבור זה. זכור, כל שיווק טוב המבוססת על אמון, וזה שבו המידע בעל ערך מגיע… מימוש אסטרטגיה זו, אתה תוכל להיות. צעד אחד קרוב יותר לשלוט במוחם של הקהל שלך ואת היצירה של כמויות גדולות של הכנסה כדי ללמוד עוד אודות סקרים בתשלום, תסתכל על האתר שלי, אתה מוזמן להפיץ מאמר זה בכל צורה שהיא, בתנאי שלא תכלול את הקישור גישה מיידית פה =