איך להפסיק להדגיש לך ולהתחיל לחיות

אתה עשוי לחשוב שיש לך בעיה אמיתית הדגיש, מודאג או נסער ולהרגיש שמח כי מצב זה יש לשנות. אבל היית חושב אם אמרתי זה יש אתה אין בעיות אמיתיות, כי הבעיה היחידה שיש לך להתמודד הן המחשבות שלך מה אתה חי? הבה נבחן את המצב הזה. מישהו מאבד את עבודתו, והוא חושב היא בעיה רצינית, סובל עבורו, מדמה את התרחישים הגרועים ביותר. אדם אחר מאבד את עבודתו, והוא חושב שהוא הזדמנות טובה לעשות את מה שהוא באמת אוהב להירגע, אפילו כדי לשנות מסלול. שני אנשים חיים בדיוק באותה צורה, הם איבדו את העבודה, אחד רואה בעיה אחת, האחר כהזדמנות אז איך יכול להיות לאבד את העבודה היא בעיה אמיתית? אם זה היה, כל האנשים לאבד עבודה צריך להרגיש ממש לחוץ, לא כך. הבעיה היחידה היא למעשה בראש שלך, כל סיפורי זוועה אלה לך חשבונות מה לאבד את התפקיד שלך פירוש הדבר הוא. הסיפורים הללו אינם אמיתיים, למנוע ממך לחשוב בבהירות, לראות את האפשרויות העולות לפנייך. הוא חדשות טובות מאוד לדעת (או לפחות פתח לאפשרות) ששום דבר חיצוני יש יכולת אמיתית להשפיע עליך, כי כפי שראית הוא לא בידיים שלך כדי לשנות את העולם החיצון.

רק כשאתה מגלה כי הגורם האמיתי של הסבל הן המחשבות שלך באפשרותך לשים את האנרגיה שלך בכיוון הנכון ולעבוד הדבר היחיד שאתה יכול לשלוט, את העולם הפנימי שלך. תשאול המחשבות שלך, לפנות את עצמך מן הלחץ, שכעת, אתה יודע המקור לבעיות שלך הן המחשבות שלך, אני תוהה איך אני יכול לעשות כדי להתמודד עם אותם?. ביירון קייטי, המחבר של האהבה המוכר הטוב ביותר מה אומר לנו כאשר אנו מאמינים המחשבות שלנו אנחנו סובלים כאשר אנו חקרו אותם להפסיק לסבול. ומציגה אותו אלינו עם ארבע שאלות כי תוכל להתחיל להשתמש מיד לחקור כל קונספט לחוצה בחיים שלך. תהליך פשוט מאוד שכבר סייע אלפי אנשים.

שאל את עצמך את השאלות הבאות ממוקם חושבים כי יותר דגש ברגעים אלה, מגיב לשאלות אלה כאילו היו מדיטציה, לוקח את הזמן שלך, תן התגובות שיעורר הלב. דוגמה שנשתמש חשב לו תשומת לב לא אותי. האם זה נכון? האם זה נכון כי הוא לא תשומת לב? התשובה צריכה להיות כן פשוט או לא. אם התשובה היא לא, דלג על שאלה 3 ישירות.