איך להתגבר על פחד מוגזם?

הפחד הוא רגש, כל הזמן הזה בחיינו. הפחדים הם סימני אזהרה אשר ישמש כדי להגן עליך מפני מצבים שבהם העלול להיות מסוכן עבורך. הפחד גורם לך לשים לב לאירועים, אתה יכול לבצע פעולה כדי להגן על עצמך. הפחד הוא אות מצוינת כדי למנוע סיכון פיזי או פסיכולוגי. זהו מנגנון הגנה מאוד נחוץ ושימושי אם אתה יודע איך להכניס את השירות ואת לחיות בשלום, מלא. אבל אם אתה בדרך כלל מרגיש פחדים מופרכת או לא הגיונית, כי אינם מגיבים לאיום כלשהו של המדיום, אבל היסודות של הדמיון שלך, או אם הפחדים הללו הבדל קטן הרסנית או לעכב את התנהגויות היומי שלך, שקול את האסטרטגיות האלה להתגבר עליהם. הראשונה מזהה את הפחד כאשר אתה מרגיש פחד, מזהים אותה, לקבל את זה. מנע את עצמך.

אתה פשוט מפחד. אתה להגדיל את חוסר הביטחון בהחלטה של המצב, ולכן יגביר את הפחד שלך. 2 אל תעמיד פנים שלא dissemble או להעמיד פנים כי הם חזקים, לא מרגיש פחד מכלום. רק אתה derrochar?s האנרגיה שיש לך להתגבר על זה. זכור להיות מפחידים או פזיז שני צדדים של אותו מטבע. 3rd לשאול הסיכון האמיתי כל כך רגוע, וקודם לכן פעל או הפנים עובדה חששו מאד, על מידת סיכונים יעיל אתה יכול לקבל. אם אתם מאשרים כי האיום הוא אמיתי היא פועלת במהירות כדי להגן עליך.

אם אתה מזהה האיום שיש שום בסיס במציאות מנסה לשלול את זה מהראש שלך, תוכנית פעולה ולהחיל את עצמך בהתלהבות לעשות את זה. 4 ? לדבר עם מישהו. אם לא ניתן להתעלם ההרגשה של פחד, אפילו אם אתה יכול לזהות את זה כמו מופרכת, משוחח עם אדם לאמון שלך לספר לו על מה שקורה לך. מדברים על זה יקטן חרדה, ניתן לשקף עם קריטריון גדול יותר של המציאות. החמישית מגלם את הפחד שלך בכל פעם שהצגת את הפחד, נסו לבצע את התרגיל הבא: מגלם את הפחד שלך (מנסה קצת התו הוא יותר ויותר פחות מפחידה), לדבר בביטחון ולבקש הסברים: "תגיד לי ברור, מה במצב הזה מאיים", מעיד על. מה אתה עונה. חזור על התרגיל 3 פעמים. תראה איך התשובות נמצאות יותר ויותר פחות מפחיד. אתרי ה-6 אל מומחה אם אתה חש כי אתה לא יכול לשלוט על הפחד, שתתחיל להגבלת התנועות שלך בעולם, אתרי נופש אל מומחה שיכול לעזור לך לבחור טיפול מתאים למצבך.