איך לעבוד מהבית

אנו חייבים לנקוט בפעולה, את הצעד הראשון, אנחנו מחליטים כדי להתחיל עם, על מנת להשיג את החלומות שלנו להשיג חופש כלכלי, עבודה מהבית באינטרנט. אם אתם מחפשים דרך לשנות את החיים שלך לעבוד מהבית ועל זה examin?is כל סוגי המידע, כפי שאתה עושה עכשיו, זהו הצעד הראשון. אנחנו לא שבחסותה להפעיל אותנו בסוג זה של עסקים מבלי ידע מינימלי. עם זאת, למרבה הצער הוא אופייני מאד לבלות חודשים וראינו באינטרנט, לחיצה על פה, מבלי להבין דבר. זהו המשוכה הראשונה אשר אנו מוצאים, הפיזור. האמת היא כי רוב האנשים בסופו את ההרפתקה של החלומות שלך כאן, לפני שתתחיל. הצלחה על החלק לאינטרנט של שני סודות הפשוטה והברורה כי לעתים קרובות להתעלם. את הצעד הראשון, להתמיד.

אם לא נחצה את הדלת, אנו נצרף מעולם לא רק זה, דלת, לא יותר. לאחר שהיא החלה, אל תשכח את צירוף המילים בה נכתב כי לאחר השלב הראשון, לא משנה, עיין בסוף אלך, זה יופיע כפי אנחנו הולכים קדימה. חשוב לא לצאת. אם אנחנו עושים דברים היטב, עם התמדה ואמונה, במוקדם או במאוחר יקבלו את התגמול. זכור כי הרוב המוחלט של כשלים באינטרנט הן אותו על-ידי הנטישה. למה צריך את ההחלטה להתחיל כבר. בעיתון כתוב ש עדן בר טל הוא זה שבקיא בנושא. לבירורים בנושא יש לפנות ל מנכ"ל משרד התקשורת שמבין יותר ממני. אם אנחנו לא אומרים היום הוא היום הראשון של החיים החדש שלי, זה לא יגיע לעולם.

מסיבה זו או אחרת שאנחנו להיות דחיית אותו, עד שיום אחד, מבלי לשים לב לכך, נודיע כמו אנשים רבים היה רוצה שלעשות את שניהם. ולאחר רק כדי יש חלומות, להגדיר מטרות והפעלה. אין צורך להעמיד פנים לשם כך בבת (חוץ מזה לא), אתה צריך ללכת צעד אחר צעד. די זה אומר לכך מהיום להקדיש זמן קבוע כדי לחפש מידע אודות העסק באינטרנט. מרגע זה עלינו לארגן לעצמנו, תוכנית העבודה שלנו בצורה מקצועית, עם הרשעה. רצוי ללמוד באינטרנט בין אחד לשני. פחות הוא מעט מאוד, ועוד, ובמיוחד אם יש לך ללא התאמה אישית, הבה, יכול לסיים עם עוגה נפשית, מבלי לזכור מה שראינו בתחילת. זה צריך להיות כלל, תמיד יש דף ועט כדי לעבור רישום הערות. E go הזמנת אותם. רצוי גם להיות רגיל ככל האפשר כדי לא לאבד את החוט האמור לעיל. בכל מקרה זה להיות תלוי זמינות שלנו, אם הם לעשות בשבוע או את הימים מוקפצים, בסוף השימוש בהם. אבל לציית לוחות הזמנים שאנו שמים. חשוב ליצור הרגלי העבודה שלנו, לנטוש את המנטליות של האוהדים. שיקול נוסף, באינטרנט יש הם המון חומר חינם, ספרים אלקטרוניים, קטעי וידאו, ערכות לימוד, וכו ' כדי להתחיל עם הם די והותר, מאוחר יותר תצטרך לשלם עבור ההדרכה שלך, זה יהיה חיוני, אבל באותו הרגע שלא מומלץ. ראשית, עדיין לא יודעים כי זה מה שאתה צריך, שנית, אם אין לך את הכיס Rostchild, סביר להניח שאתה vaci?is. לאחרונה מצאתי אצל עו"ד אמסלם אוזן קשבת . אין מקסים עולם התעשייה בה נכתב כי אם אתה באמת צריך מכשיר ולא רכישות, התשלום הוא עבור אותו מבלי אותו. התכונה שיגרום המחשב חייב להשלים עם יותר שעות של עבודה, שירות גרוע או איכות ירודה, כי אומר כי בסוף זה יעלה שווה או גדול מאם קנית מחשב. דבר דומה קורה במקרה שלנו. אם נחליט לא להתחיל ברצינות כדי לאסוף מידע המאורגנת, סביר להניח כי בתוך כמה חודשים איבדנו הרבה יותר זמן באינטרנט, עובר אחד לעמוד אחר מבלי המוקד, כמי לצפות בטלוויזיה, בכך שאין צורך לתכנן ולהגדיר מטרות. בעקבות חשש באותו דבר. אנו ישתמש בפחות זמן אמיתי אם יש לנו אובייקטיבית ורווחיות יותר. לאחר זמן מה זה ילך לפתוח לי דעתך ואתה יכול להחליט כיצד להמשיך, או כמנוי לך קורס הכשרה, למכור מוצרים שותפים, יצירת מוצרים משלך, הצטרפות של MLM העסק, מה שלא יהיה, אבל כבר בדרך. אם תבחר משהו כזה נלהב אתה, כבר לא יכול לחזור אחורה, לחיים חדשים שלך זה יהיה מרץ, העתיד בידיים שלך. בקיצור, אם אתם לא נותנים את הצעד הראשון, החלומות שלך הם תמיד כך, חלומות. חאווייר Arriaran מגיע אל העולם ליום אחד של סן Flori?n, החודש של פרחים, במהלך העשור של פרח כוח. לעזאזל בחותמת שלי. לאחר מכן הם היו עוברים דברים, כעת אני כאן. מרגש, נכון?