אימון לתוצאות

ההצלחה הגדולה של המכירות הוא מאנגר כי עורג תוצאות. אתה לא יכול להיות ישכח אנשים אשר אינם מייצרים. הם מפסידים. תמיד מתרחש מספר שנים לאחר שנה. האם השאלה מה עושה את זה באמצעות הפחדה או אימון? מה ההבדל בין בריונות אימון? זו היתה אחת השאלות שעברו את הנפש, כאשר אנו מדברים על דייב.

אימון אישי, בשבילנו, היא לגרום לאנשים לעשות מה שהם לא בהכרח רוצים לעשות על מנת להשיג, כדי להצליח. אך עבור Dave, ההצלחה לא באה באופן טבעי. אנחנו כל עצלן, בעצם הם לא רוצים לעבוד בכל מקרה. הוא האמין כי הם בעיקר לא רוצים לעבוד קשה. אנחנו לא אוהבים כאב, פסיכולוגי או פיזי, לכן סבור כי, אלא אם כן הוא שם לתת לאנשים בעיטה טובה על שום דבר בחזרה קורה.

a l מקבל את יעדי המכירות של מנכ ל, הצוות יש לציית להם. בשבילו, סימני אישי הם מנותקים. רשומות מכירות שלו מעבר. פגיעה המטרות של מכירות. כיצד הבונדס. אם הערך האישי הטוב ביותר שלך היא פחות מ במטרה לשפר הבא. לעבוד קשה יותר. a l רק רואה פוטנציאל מכירות לכפות ובא מאוד עצבני וחסר מתוסכל כאשר הם אינם מגיבים. a l באמת איכפת לעסקים וליחידים. a l שונא רק לראות שהכישרון מבוזבז. דייב גם מאמינה כי הצלחה במכירות הוא השתקפות ישירה של כמות העבודה לשים לפני האירוע. טעם הציעה להשגת המטרות של חיתוך קצה אם הוא נכשל בעבודה של כל אדם לפני יד. דייב רואה את עבודתו כפי להניע אחרים ל- Excel. אנשים כמו מייק. מייק יש הרבה כישרון. a l מקרין כישרון, אבל נראה שהם לא מגיעים יישום מלא. אם מדברים על סיפור טוב, יש הרבה הבטחות, אבל נראה על מה שהוא עשה. מסוגל, אבל? תקוע בחריץ. כמו כמה מאתנו, מייק עבד על מה שהצליח לו בעבר ושומר להשמיע את השיר. כן, זה תמיד פוגע יעד המכירות שלה. עם זאת, רק וחש דייב יש לו הרבה מה להציע. כך שיותר כישרון. כשרונו יאבד בעיניו של דייב. דייב סבור כי המכירות של העם לא התוצאות הצפויות בגלל שהם רוצים. צפוי תוצאות, כי מישהו או משהו יש להם. השאלה היא מה? אחרי הרבה זמן עם מייק, דייב החלו להבין כי ההיסטורי. מייק עבד עבור מנהל מכירות של מי נתן לו הרבה הבטחות, על קצה המזלג, כי מעולם לא היה למלא את ההבטחה. התוצאה הייתה כי מייק לא האמינו רוב מנהלי מכירות, אני לא חושב כי הם האמינו מה הם אומרים. מייק מאמינה כי דייב היה מנהל מכירות אחר מי היה אומר עליך להשיג את היעד פגע, זה הכל. שמעתי את כל דברי אופנה לפני ובא, בעיקרון, הוא להבין איך הרבה יותר מילים מאשר אופנה שלא היו בשימוש עוד היה קשה לזהות כל תשוקה ומחויבות עם צוות או מוצר. לאחר סדרה של לונג דיונים עם מייק. דייב אמר מייק כי לדעתו היה מותר להיות קורבן. קורבן של הנסיבות. מעולם לא הרשו קורבן במיוחד קורבן של הנסיבות. אם תשאיר את עצמך כדי להיות תמיד הקורבן יהיה המפסיד. עליך לפעול תמיד לשנות את הנסיבות. הם עבדו יחד כדי לשנות את הנסיבות. לאט לאט, מייק החלו להאמין כי אולי דייב הייתה תשוקה החברה, מוצרים ואנשים. בתורו, מייק, החלו להגיע לכוכבים. לגלות את הפוטנציאל האמיתי שלך. דייב האמין בלהט, התוצאות הן תמיד את הפרטים. המאמץ הגדול ביותר הוא הכניסו לאחד. המאמץ הגדול ביותר מפעילה את המחשב. כמה הרבה יותר לדבר והם פועלים יחד. ככל שהם מאמינים בעצמם. יותר לקבל באמצעות המילים של אופנה, להבין את התשוקה, מה שהופך כל אחד מהם באמת שנתות. עוד אחד מבין שהיא מחויבת כל כך מוצלח. יותר יודע כי הם מגיעים ב שלך, חודשי, רבעוני שנתי מטרות ויעדים. l. a. לא להשאיר שום אבן ללא ערבוב. a l נותן הכל אנשים שעובדים בשבילו… דייב נותן אותם לעולם, כל מה שקורא הוא כי אתה המאמץ והתשוקה מה הם עושים. היא הפחדה או אימון? גרהאם, ג'ולי-meditation.com כדי לשפר את האינטואיציה שלך, היוזמה ואת רמות האנרגיה נא עבור אל: