אי הנוחות לא יהיה לשווא

בדרך כלל אנחנו מנסים לחיות רגעים לא נעימים. אך למרות זאת רבים מהם לאורך החיים צריך להיות צפוי. רוב האנשים מסכימים כי חיים נורמליים מעוצב על ידי חוויות של סוגים רבים. חייב להיות גם כלולה אשר אינם נעימים. את התסכולים, אכזבות, חרדות, פחדים, ובעזרתו; חלק חיים נורמליים.

מה אנחנו עושים כאשר הם מופיעים? יש יותר מתשובה אחת לשאלה הזאת. כמה הם התפטר אליהם ולא לעשות כלום כדי להילחם התסיסה. אחרים להשתמש בו כמו תירוץ כדי לעורר הרחמים ולהסיר יתרונות כביכול. ויש אנשים שמחפשים פתרון בהקדם האפשרי. האחרונים הם הפעילים ביותר, אשר נראים המתאימים ביותר. עם זאת, רבים יוצאים לבלות את הזמנים הרעים ללא שום תועלת. אבל אתה יכול לקחת חלק הנוחות? אך זה אפשרי.

כי רגעים רעים רבים, אך לא את כולם; הם משמשים לעצור כדי לשקף. אנחנו חייבים לקחת אותם לשבת או ללכת לבד, לשאול כמה שאלות. לדוגמה: מהי בדיוק מה קרה, יש לי כל כך? האם עקב טעות שלי, מכל סיבה חיצונית. אולי לא אני מגזים קצת, חשיבותה שאתן עובדות אלה? יהיה טוב האסטרטגיה עקב או יהיה חייב לשנות את זה? איך ניתן לפתור את הבעיות האלה? אני יכול באמת? אם אני לא יכול אז למה מתעקשת? לא צריך לנטוש את חששות אלה ו לטפל אחרים? למה לא לנצל את ההזדמנות הזו, עכשיו להאשים אותי דברים יש לי עגילים מזמן? לא יהיה עכשיו זמן טוב לנוח קצת ולהתאושש אנרגיות? לכן, עצה טובה היא להילחם חששות בהקדם האפשרי אבל מנסה לקבל רעיונות חדשים ומסייע מהם. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.